Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A Barátnőm szakítani akar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Barátnőm szakítani akar, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azt írta, hogy neki ez nem megy.. jobbat érdemlek nála, mert már nem szeret úgy ahogy kéne..

De rá beszéltem, hogy találkozzunk holnap, és beszéljük meg..mit mondjak neki, hogy esetleg vissza nyerjem a szívét? Nagyon szerelmes vagyok belé!



2013. jún. 21. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kár erõltetni, hagyd elmenni, ugysem lenne jó vége ezek után, lehet papucsnak fog használni.

Meg kell értened, hogy már nem szeret, te meg találj egy olyat, aki viszont szeret.

2013. jún. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeret akkor ennyi. Nincs mit tenni.
2013. jún. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hiába szereted, ha ő nem szeret. Hagyd elmenni. És ne zsarold, csak ez a fontos.
2013. jún. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Aki menni akar, annak csomagolni kell segíteni. Nehéz a dolog, de ha nem szeret, akkor el kell engedni. A " jobbat érdemelsz nála" szöveg, pedig tipikus szakítós szöveg.

Nehéz lesz, de ne könyörögj, ne sírj stb. mert azzal max. megsajnáltatod magad és ha annak hatására veled is marad egy darabig, az sem lesz már az igazi. Sajnálom.

2013. jún. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el, találsz majd jobbat, aki ugyan úgy szeret téged, mint te őt:)
2013. jún. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Vidámabb lettem :) Nagyon jól jöttek a tanácsok!

vannak még kedves, megértő emberek! :)

2013. jún. 21. 22:11
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

Vidámabb lettél, pedig azt írták semmi esélyed..

Ezek után ne vetítsd, hogy szerelmes vagy belé!!


Egyébként nem értem miért irják ennyien, hogy hagyni kell...

A szerelmet az érzéseket sokszor vissza lehet szerezni! De nem igazán szavakkal. Olyan viselkedéssel ami őt le tudja hengerelni. Esetleg amitől annak idején beléd szeretett. Te ismered, te tudod mit szeret. Ha időközben ezek változtak (te viszont nem) akkor van gáz..

2013. jún. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!