Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20 év a férfi javára, nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év a férfi javára, nagyon nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés

2013. jún. 21. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
ha te 70van és ö 90 akkor nem
2013. jún. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Dalmuskahh Hercegnőő ***** válasza:
78%
mégis ki a fene mondja hogy nagy?? ha ti jól érzitek magatokat egyáltalán nem sok az a 20 év.! :)
2013. jún. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nagyon jól érzem vele magamat, nagyon kedvelem őt. Többször is randiztunk, és úgy néz ki, hogy összejönnek a dolgok. :) Csak hát halottam, hogy a nagy korkülönbség tönkre teszi a párkapcsolatot..

25/L

2013. jún. 21. 22:05
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
eléggé,nem működőképes :) majd rájössz.
2013. jún. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
olyan 5-7 évig jo lszoktak mukodni. de amikor a csávonak a cerkája elkezd lankadni és jon a kapuzárási pánik akkor majd elkezdesz kifele kacsingatni. ez szinte mindne ismerösömnél igy volt ilyn kapcsolatoknál. de azt az 5-6-7- évet egyik sem bánta
2013. jún. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%

a kapuzárási pánikja bocs, de most van

a férfiaknál 40 körül van, kinek hosszabb ideig, kinek rövidebb ideig tart, egyébként ez sok mindenben jelentkezhet

amúgy két választás van: Te öregszel hozzá v ő fiatalodik hozzád, amúgy Te mikor 30 leszel ő 50, nem a szex a gond, az mindenki másként látja a dolgokat, majd Te is

most még új vagy, nem tudom én nem bírnám idősebb legyen a férfi, Te döntésed és választásod, N

2013. jún. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elég nagy a korkülönbség,de attól még simán működhet.
2013. jún. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23%

Apád lehetne .... :) De ha nektek ez a jó.


Csak majd ne lepődj meg amikor valaki megjegyzi neki h milyen szépen megnőtt a nagylánya :DD

2013. jún. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!