Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ebből lehet még akár komolyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Livia93 kérdése:

Ebből lehet még akár komolyabb kapcsolat is?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel már kb 4 hónapja beszélek interneten keresztül, de folyamatosan. Mindig ő keres engem, szinte egesz napos beszélgetések. Nagyon sokáig húzta az első találkozást, de végül talalkoztunk. Aztan egy darabig nem talalkoztunk, ugy gondoltam nem is érdeklem őt komolyabban így hát osszejottem mással. Amikor ő ezt megtudta, rögtön mondta h rosszul esett neki. Ugyanugy beszélgettünk, aztan szakitottam a sraccal es találkoztam vele. Azt mondja, ő nem erez tobbet mint barátság, de ugyanakkor vonzódik is hozzam, ez egyertelmu. Elvileg ő sose jott ossze ugy lánnyal h előtte ne lettek volna baratok, mert neki fontos az h megismerje a lányt. De nálam ugy érzi h rossz döntés lenne ha osszejonnenk , mert annyival nem erez tobbet, mit csinaljak? Változhat ez még?

2013. jún. 21. 23:01
 1/1 kruse ***** válasza:
Szerintem csak idő kell neki, nem vagy közömbös számára
2013. jún. 22. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!