Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ilyenkor mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyenkor mi a teendő? TI mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit megismertem 3-4 hónapja, nagyon beleszerettem, szerintem ahogy lányba még sohasem.

Nagyon sokat vagyunk együtt,sokat beszélgetünk,jól kijövünk.

Én picit barátságnál többet szeretnék.

Ő is szeret,de nagyon fél a csalódástól, hogyan győzhetem meg arról, hogy bennem bízhat és én őt szeretem?

Magyarul mit tegyek hogy adjon nekem egy esélyt?



2013. jún. 25. 08:52
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
közeledj hozzá szép lassan, aztán próbáld megcsókolni.. Ez mindig bejön!
2013. jún. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Félek a csalódástól... tipikus női duma ez tulajdonképpen = "Tőled nem akarok semmit" :) szóval valami tököset kell kitalálnod hogy legyen ebből komoly dolog. A lényeg hogy bizonyítsd be neki hogy veled csak jó lenne neki. :)
2013. jún. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kedvesnek türelmesnek, de mégis határozottnak és igazi férfinak kell lenned. Hogy tényleg azt lássa, hogy melletted biztonságban van és egy igazi egyenes férfi van mellette.
2013. jún. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2013. jún. 25. 09:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát, ez a "félek a csalódástól" tényleg nagyon tipikus. Ezt akkor szoktam mondani, ha kedvelem a pasit, jó barátom, nem akarom elveszíteni, de nincs meg az a plussz, amitől többet is szeretnék tőle. Ez általában nem is szokott jönni. Nem akarlak elkeseríteni, de ebből kicsi az esélye, hogy nagy szerelem lesz.
2013. jún. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

hát nem tudom, nem szoktam olyan könnyen feladni :) nem is volt még igazán barátnőm, de őt most nagyon szeretem, próbálok mindent megtenni érte, nagyon sokszor próbálok a problémáin segíteni mellette lenni mindig ha baj van és segíteni amiben tudok,kedvesnek lenni,dicsérni nos általában meg is szokott dicsérni és sokszor mondja hogy hiányoznék ha nem lennék és hogy szeret,sokszor mondja hogy nagyon ekdves,"cuki" vagyok,hogy én így törődök vele,

csak hát én nem csak barátként akarok nyilvántartva lenni nála

2013. jún. 25. 09:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Helyedben kipróbálnám, hogy egy kis ideig nem vagyok cuki. Eltűnnék egy időre, nem jelentkeznék, nem lennék elérhető. Ettől talán rádöbbenne, hogy mit és mennyit is jelentesz neki. Nehéz, de érdemes kibírni.
2013. jún. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Támadó Kobold leírta a lényeget.

Legyél minél többet együtt vele, tehát szervezz közös programokat. Ne nevezd randinak, csak lazán közöld, hogy mész valahová és ő is jöhetne.

2013. jún. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Erről neked van a legtöbb infód és mindenki másképp működik. Ha fél az ő baja. Agyi baj ellen nincs bevett módszer. Majd ha megkomolyodik és lesz emberismerete akkor az ő élete is egyszerűbb lesz.
2013. jún. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Vagy lehet, hogy túl fiatal? :/ Van ilyen :( De ezt már facen leírtam :D
2013. júl. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!