Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet az oka hogy egy szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka hogy egy szép 24 éves nő nem jár szinte soha senkivel vagy nehézségei vannak ezzel?

Figyelt kérdés

2013. jún. 25. 13:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet, munkamániás, komplexusa van valami miatt, trauma érte stb.
2013. jún. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

szinte bármi lehet az oka..

írnál esetleg valami konkrétumot is ?

2013. jún. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nincsenek barátai (mint nekem), így nincs kikkel elmennie szórakozni, vagy erre-arra, és nem tudja hogy tudna ezen változtatni, barátokra szert tenni, hiszen nincs kivel megbeszélnie a gondjait
2013. jún. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Vagy nem ér rá,vagy jobban szeret olvasni,játszani,facebookozni.Vagy lelki eredetű gondjai vannak,amiket nem látni csak úgy kívülről.
2013. jún. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nincs lába...
2013. jún. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

aszexuális,lezbikus

vagycsak szimplán a rossz gyerekkor miatt antiszoc lett

nekem nem lenne türelmem hozzá

2013. jún. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem leszbikus,szerintem és nem aszexuális csak szerintem olyan remete típus,na és nem nyit a külvilág felé,van hogy ráköszönök és észre sem veszi.De mások is mondták már ezt hogy velük is ezt csinálja,néha olyan az a lány mintha nem is a földön élne,nem jár szinte sehová.Volt összesen vagy 3 barátja egy darabig össze vissza.
2013. jún. 25. 14:16
 8/13 anonim ***** válasza:

Óóó ez a kérdés rólam szól :D

Nos kedves kérdező ennek rengeteg oka van. Nem szeretném most felsorolni mert kb este lenne!!

2013. jún. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy rólad szól a kérdés amit fel tettem én egy lányra gondoltam,és szerintem az biztos h nem te vagy az a lány.
2013. jún. 25. 14:25
 10/13 anonim ***** válasza:
24 éves létére három kapcsolata volt, és szerinted soha nem jár senkivel? Nos, ez a három kapcsolat több, mint 10 véletlenszerűen kiválasztott gyakorizó eddigi kapcsolatai együttvéve!
2013. jún. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!