Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudja az ember megérezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudja az ember megérezni az ember azt, hogy "Ő az! "?

Figyelt kérdés

Én mikor először megláttam a mostani párom az valami eszméletlen volt. A gyomromban tényleg az a "lepkés" érzés volt, a szemébe néztem és nem tudtam másfelé nézni. Odatapadt a tekintetére a szemem és közben valami furcsa melegség is átjárt.

Na ebből hatalmas szerelem lett, de mai napig nem értem azt az érzést. Megéreztem, hogy Ő az, de nem tudom hogyan.

Hogy tudja ezt megérezni az ember? De most komolyan..:)

Nem is ismertem, akkor láttam először és éreztem. Szóval ez nekem olyan mesés és hihetetlen..

Mit mondtok?



2013. jún. 30. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ennek esélye általában 0.00000000000000000000001% vagy még kevesebb, szóval szerencsés vagy a többséggel ez sosem történik meg.
2013. jún. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Látvány, ez a dolog titka. De neked még biztos lesz merszed a belső fontosságát ecsetelni, te felszínes lény.
2013. jún. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ahha. Térjünk vissza a kérdésre 1-2 év múlva. Majd el száll a rózsaszín köd.
2013. jún. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most miért is támadtok?
2013. jún. 30. 22:13
 5/8 anonim ***** válasza:
38%

Nem támadtunk,csak még kicsit el vagy szállva a szerelem hátán. mondom én,enyhülni fog ez.

Mióta vagy együtt a barátoddal és hány évesek vagytok ?

2013. jún. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van, aki így érez az elején, van, aki nem, aztán hogy hogy alakul, mi lesz belőle, az idő dönti el. Valószínűleg amikor megláttad a párod nagyon erős vonzalmat éreztél iránta, aztán később, amikor megismerted, a belső is passzolt, így igazolódott az első benyomás.
2013. jún. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én akkor voltam 21 ő 25 és 2 és fél éve vagyunk együtt.

Ez az első benyomás dolog picit későn esett le, de még mindig olyan a szerelmünk mint a legelején, szóval nekem még ilyen hosszú kapcsolatom nem volt ezért is olyan szép az egész.

2013. jún. 30. 23:42
 8/8 anonim ***** válasza:
ugyanezt erzem es nem kell senki mas ck az a baj hogy szakitott velem de mar 1000 szer ujrakezdtuk nem tudom csak nem tudjuk hagyni egymast :)
2013. júl. 1. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!