Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám elérni azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni azt, hogy a Párom kimutassa az érzéseit úgy, mint régen?

Figyelt kérdés

10 hónapja vagyunk együtt és az utóbbi pár hónapban nem érzem igazán, hogy szeretne. Beszéltem vele a dologról, azt mondja szeret, de érezni nem igazán érzem. Szerinte ez abban nyilvánul meg, hogy találkozik velem. Nagyon sokat mondom neki, hogy olyan jó lenne hallani azt, hogy hiányzom neki vagy, hogy mondja, hogy szeret vagy csókolgasson, ölelgessen, de igazából már én megyek az agyára azzal, hogy mondom neki. Régebben éreztem a szeretetét, de annyira megváltozott. Szinte állandó probléma forrás az, hogy én számomra fontos a szeretet kimutatása, neki pedig az, hogy ő ilyen. Lehetséges, hogy én túlzom el a dolgot? Elég annyi a szeretete kimutatásához, hogy találkozunk naponta pár órát? Nekem kellene az ő változását elfogadnom, vagy ő is tehetne valamit? Ha én fogadjam el őt, mivel tudom magamat nyugtatni azzal kapcsolatban, hogy valóban fontos vagyok neki? Sajnos elég "szeretethiányos" vagyok, de nem is azt várom tőle, hogy egy percre se engedje el a kezem, csak azt, hogy legyen olyan, mint régen.

Előre is köszönöm a válaszokat, nem tudom mitévő legyen, de az tudom, hogy ez miatt nem szeretném őt "elmarni" magam mellől. És igen, már nagyon sokat leültem erről beszélni vele. Köszönöm.



2013. júl. 1. 08:29
 1/4 -=Koldus=- ***** válasza:
Biztos elmúlt részéről a rózsaszín köd. Egy kapcsolat elején szinte mindenki sokkal szerelmesebb, ami az idő múlásával alábbhagy. Valószínű ez lehet nálatok is. Nálunk is elég bújós az asszony, amit én annyira nem szeretek, mert képes lenne minden percben csókolózni meg puszit kérni. Mi ezt megbeszéltük, és valamilyen szinten visszafogta magát ez ügyben. Persze attól adok neki puszit, meg néha megölelem...
2013. júl. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is jelentkezett ez mostanság.. igaz nem 10 hónap után, hanem 5,5 év után..egyelőre én se tudom a megoldást :) Elmondtam neki, hogy ez nagyon rosszul esik, régen naponta többször mondott hasonlókat, mostanság pár naponta egyszer.. Először azt reagálta, hogy jajj ilyen sose volt, hogy ennyit mondta, nem változott semmi... Aztán még egyszer szóba került, azóta úgy érzem figyelmesebb, de nem tudom meddig fog tartani :) Jól elvagyunk amúgy, csak ez kissé fáj...


21/L

2013. júl. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Haldoklik a kapcsolatod. Ahol 10 hónap után alábbhagy a kedveskedés és szeretgetés ott súlyos gondok vannak. Nem egymást keresitek..sajnálom!
2013. júl. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a paradoxon van a kapcsolatokban. Lehet azert nem erzed, hogy szeret, mert a Te erzeseid halvanyultak el. Es innentol nem veszed eszre, ha mondjuk ugy nez rad.
2013. júl. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!