Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek elmondjam neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam neki, hogy tudok a dologról vagy sem? Várjam ki a végét, hogy mi lesz? Vagy szakítsak vele?

Figyelt kérdés

Van egy lány lassan 5 éve vagyunk együtt!Most elkezdett neki udvarolgatni egy gyerek facebookon, amint a bartánőm természetesen tagad, hogy beszélnének,

de én beleolvastam amikor náluk voltam a beszélgetésekbe, már telefonon is beszélnek állítólag. De mindent tagad! Viszont nekem folyamatosan azt mondja h,

nagyon szeretet nem kell neki más stb...

Csak sajnos engem nagyon őröl a dolog! Úgy vele lenni hogy tudok az egészről és jópofizni :( Már fogalmam sincs hogy mit tegyek , nagyon fontos

Számomra :( Valamint azt elfelejtettem mondani bár nem tudok mennyire lényeges, hogy mind2en elsők vagyunk egymásnak!



2013. júl. 4. 07:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az hogy beszélgetnek még nem jelent semmit. Az viszont nem jelent jót, hogy a barátnőd tagad, egy barátot nem szokás letagadni.

Lehet eljött a váltás ideje. Akkor szép volt, jó volt, tapasztaltatok, a jóra kell emlékezni.

2013. júl. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ja, és még ne mond el neki, hogy tudsz róla, mert akkor Te leszel a szemét,aki elolvassa a leveleit és ez lesz a válóok.
2013. júl. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az a másik nem tudja, hogy van a barátnődnek barátja?

Én lehet, szimplán csak ráülnék. (114kg)

Így a barátnőd is látná, hogy fontos Neked.

A nők csípik az ilyesmit.

2013. júl. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Annyit elfelejtettem írni hogy rákérdeztem miért van fent ennyit facebookon , és erre az történt hogy letiltott engem a csevegőről! Egyébbként szerintem szerepet játszik abban hogy nem mondja el , hogy nagyon féltékeny típus vagyok és lehet hogy nem meri elmondani ! Akárhányszor felhozom a gyereket tiszta idegbeteg lesz , meg hogy mit féltékenykedek mikor felesleges stb.. , dehát látom hogy nem felesleges.
2013. júl. 4. 07:30
 5/12 anonim ***** válasza:

Mond el neki, hogy ez zavar téged.

Tudom milyen érzés belűlről fog felemészteni a dolog. Majd a bizalom teljesen elmúlik. Még szeretni fogod de nem lesz ugyanaz, mert feszült leszel, én is próbáltam kapálózni de kidobott.

2013. júl. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A legnagyobb poén az hogy a gyereknek is van barátnője , mégis úgy írt rá az én csajomra hogy jól néz ki szeretné megismerni...
2013. júl. 4. 07:37
 7/12 anonim válasza:
100%

Én úgy gondolom, ha valóban szeret, akkor alapból nem hagyja, hogy valaki udvarolgasson neki. (persze az más dolog, hogy ettől "hízik a mája", hogy másnak is tetszik,nem csak Neked) de innentől kezdve kockára teszi a kapcsolatotokat,mert elveszik a bizalom,jönnek a folyamatos veszekedések, hazugságok. Tehát ha neki ennyit megér a dolog,nem biztos, hogy annyira szeret.

A végén megy úgyis Téged fog kihozni hibásnak, mert mit kutakodsz utána. Ez persze csak az én véleményem....

2013. júl. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát ismerkedj meg az ő barátnőjével, jelöld be facebookon barátkozz vele, idővel kérdezd meg, hogy tudja, hogy mi folyik a barátja és a te baratnőd között. Ne félj a csajok az ilyensmit nem tudjak tolerálni, mint te. Buli lesz én ezt garantálom!
2013. júl. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Szerintem a túlzott féltékenykedéssel kergeted bele őt, azért gondolom ezt mivel az én volt párom ugyan ezt tette velem, Balatonon dolgoztam és az elején lejárt elég sokat, viszont én mindig féltékenykedtem mivel tudtam hogy az egyik közös ismerősünk hajt a barátnőmre, így hát mindig feltettem neki a kérdést (ugye nincs köztetek semmi) persze Ő tagadott mindent, míg egy nap elmentünk a munkatársaim-al csapatépítőre, és kivel találkoztam ott... persze hogy az exem és az a görény volt összebújva a kalandpark kijáratánál, azonnal dobtam, engem ne nézzen senki hülyének, tehát ezzel csak azt akarom mondani ha nem beszéltek meg mindent és ha túlzottan féltékeny vagy akkor az egész nem ér egy penit sem, Ő meg fogja elégelni és a kíváncsiság miatt (mi lenne ha összekeveredne vele) meg fog csalni! Jelzem én jól jöttem ki a dologból, 2 éve másik lánnyal vagyok és első perctől együtt élünk, megbeszélünk mindent, és éljük az életünket, de lehet hogy te más beállítottságú vagy mint én és még 5 év múlva is a volt csajod miatt fogsz őrlődni.!

Sok sikert!

2013. júl. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Megfog csalni, mivel te vagy neki az első és már 5éve együtt vagytok, gondolom kalandra vágyik, és azért lesz idegbeteg a témától mert fél hogy lebukik. Se neked, se magának nem akarja ezt bevallani. Készülj fel a legrosszabbra.
2013. júl. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!