Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor leszek képes újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor leszek képes újra önfeledten szeretni?

Figyelt kérdés
Volt egy szörnyű dolog az életemben, a lényege az, hogy megfojtott az akaratával és terrorizált lelkileg közel egy évig...sikerült véget vetnem a kapcsolatnak nagy nehezen, de sajnos kórház lett a vége...Ennek több mint két éve. Azóta próbálok valahogy normálisan élni és találni egy rendes, tiszta szívű fiút, de annyira megijedek a legkisebb érzelemtől is, bár tudom, hogy más jellegű, hogy megbetegszem ismét. Most van egy fiú, és megindultak felé az érzéseim végre, de nem stabil. Rosszul érzem magam, bár tudja, hogy ez nem az én hibám. Volt valakinek hasonló esete? Tudna bárki jóindulattal segíteni nekem? Kérem, ne bántsatok, nem egy önző ember vagyok, akinek semmi sem jó, csak szeretnék végre élni és megnyugodni lelkileg. Pszichológushoz jártam, de sajnos elveszítettem az állásom, most nincs rá pénzem. Köszönöm szépen

2013. júl. 5. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
amíg nemtudsz rajta túllépni addig nem hinném hogy sikerül barátaiddal vagy valakivel beszélgessél , remélem segítettem
2013. júl. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbálj ezzel a fiúval beszélni róla, és ha nem bunkózik meg nem lök el, akkor szerencséd van.
2013. júl. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 ASOT ***** válasza:

Erőszak is történt vagy pszichésen bántalmazott csak?


Egyébként, a múltat lezárni sosem egyszerű van hogy teljesen sosem lehet , csak túltenni képes rajta magát az ember. Az viszont olykor egyedül nem megy.


Emiatt veszítetted el az állásodat is? Mert életképtelennek láttak?


Meg kell fegyelmezned saját magadat, esélyt kell adni magadnak, az újra a jóra , hogy esélyed legyen rá. De te mindenkiben csak a szálkát próbálod megtalálni. Ami valahol érthető, de nem vezet túl sok jóra.


Új fejezetet kell nyitnod az életedben, az előzőt bezárólag túllapozva amiben Ármándó és Luszászítá kapcsolata csúnya borzalmas véget ért, és egy újat elkezdeni amiben Luszászítá értelmesebb érettebb, hisztéria mentes, és boldog lesz.


Persze ez nem azt jelenti hogy ripsz ropsz ez szuper lesz, mert azt sem szabad feledni, hogy koránt sem biztos h az első pasi lesz az aki hozzád való lesz aki tényleg olyan lesz amire vágysz...dehát ezeket a köröket le kell futni.

2013. júl. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Én eldöntöttem, hogy nem szeretnék kapcsolatot, amíg ez nincs feldolgozva, de ez a fiú egyszer csak belépett az életembe...és maradni szeretne...és türelmes és egy zseniális ember. Az együttéléstől félek nagyon...az volt a legborzalmasabb...talán idővel, lassan...remélem:( Volt egy fiú, 6 hónap után sikerült stabilizálódnom mellette, de elhagyott, azt mondta neki több kell...basszus olyan szar ez:/
2013. júl. 5. 10:24
 5/9 A kérdező kommentje:
Basszus ha már megindultak felé az érzéseim...végre évek után...meg szeretném próbálni. Tudja, hogy mi történt és lazán, viccesen kezeli, és mára már én is tudok neki adni és olyan boldog vagyok, hogy adhatok. Csak néha visszaesek
2013. júl. 5. 10:27
 6/9 ASOT ***** válasza:
Hát akkor hajrá :)
2013. júl. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom elmondani, hogy mennyire jóleső érzés, hogy ennyi kedves ember van itt...nem mertem írni eleinte...nagyon szépen köszönöm!
2013. júl. 5. 10:37
 8/9 ASOT ***** válasza:

Nem vagyunk kedvesek :)

csak épp nincs jobb dolgunk :)

2013. júl. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hahahaha ok:D
2013. júl. 5. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!