Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakitsak, türjek vagy várjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsak, türjek vagy várjak a másikra?

Figyelt kérdés
A pasim elképesztően féltékeny: nem enged a fősulira, nem beszélgethetek az évfolyamtársaimmal, nincsenek barátnőim, nem öltözhetek úgy ahogy akarok csak farmert és nem kivágott pólókat hordhatok, nem sminkelhetem magam, nem hordhatok napszemüveget, sehová nem mehetek nélküle, minden szünetben fel kell hivnom és jelentést adnom h mit csináltam, kivel vagyok kint, mit fogok csinálni...ha a városból megyek hazafelé végig beszélnem kell vele h nehogy vki mással beszéljek, ha meghall valami fiuhangot(1szerű gyalogosokét)akk jelenetet rendez, minden nap eljön, kitöröltem magam miatta az összes közösségi oldalról...de...1hónapja titokban álnéven beregisztráltam az 1ikre, ismerősök csak az évfolyamtársaim...nemrég pedig összebarátkoztam az 1ik fiuval és 2szer csókolóztunk... nem szeretem a pasimat már...ugy érzem elégtételt vettem a parancsolgatásaiért azzal hogy megcsaltam, nincs bűntudatom...de a másik fiu kerül engem 2hete nem beszéltünk pedig máskor mindig irt v felhivott, úgy érzem őt tudnám szeretni és ő is igy volt vele de vmi hirtelem megváltozott és utána már csak barát akart lenni de én nem értem mi lett h igy megváltozott...pontosan tudja a helyzetet a barátommal...szakitani nem tudok m sajnálom a barátomat 3éve vagyunk 1ütt, de már nem érzek szerelmet csak megszokást...mindenki azt tanácsolta h hagyjam ott mert később sem változik majd meg és majd verni fog(1szer már majdnem)és csak be fog zárni a házba(mellesleg munkába se enged) Mit tegyek?

2013. júl. 5. 10:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal dobd, de ha nem hallgatsz senkire a barátaid közül, akkor itt se fogsz senkire. Vess magadra, ha így is vele maradsz...
2013. júl. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A pasid naggyon nyomi megérdemelte hogy megcsaltad bár nem volt szép húzás dobjad ki a fenébe és keress egy harmadikat mert a másik meg tojuk rád.
2013. júl. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%
Te is egy egysejtű szintjén vagy, gratulálok -.-
2013. júl. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
már nem azért sok eszed van neked is ... dobjad ne legyél hülye
2013. júl. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Épp mikor elhatározom magam h szakitok mindig hirtelen kedvesebb és figyelmesebb lessz, és nem tudom rávenni magam h dobjam...1szer pedig azt mondta h ha elhagyom mindenkinek elmeséli a szokásainkat az ágyban...
2013. júl. 5. 10:46
 6/17 anonim válasza:
100%
legyen büszkeséged, és dobd!
2013. júl. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
"mindig ilyenkor kedvesebb lesz" nah és akkor mivan? ne legyél már ilyen bolond ha vele maradsz meg is érdemled hogy később verjen stb
2013. júl. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát a barátaid úgy is tudni fogják, készítsd fel őket a legrosszabbra, és dobd ki a fenébe. 1-es voltam
2013. júl. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A féltékenykedésre az a magyarázata hogy csak azért csinálja mert szeret, ha arról beszélek h mások elmennek diszkóba akár 1edül pasi/csaj nélkül arra azt mondja h azok nem is szeretik 1mást...és h engem nem szeretne senki ugy mint ő csak szexet akarna mindenki..
2013. júl. 5. 10:51
 10/17 ASOT ***** válasza:
Igazuk van az előttem szólóknak, egy idióta hülye pica leszel te is ha vele maradsz.
2013. júl. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!