Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ti voltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ti voltatok hasonló helyzetben, ti mit csináltatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok,van egy lány aki kb. 2-3 hónapja tetszik,jól elszoktunk lenni meg minden de...egyik nap a legjobb haverom írja nekem,hogy kiderült,hogy az a lány belé szerelmes,és erre haverom is elkezdte viszonozni neki a "szimpátiát".A lány a legjobb barátnőjétől megtudta,hogy én szeretem őt és örült is neki de most nem tud dönteni.Én azon gondolkodom,hogy hagyom a lányt és (nem akarok tárgyiasítani egy nőt de...) "meg hagyom haveromnak" a lányt.Szerintetek ez így helyes lesz?Még mindig nem hiszem,hogy a haverom meg a lány összeillenek,meg ahogy ismerem haveromat könnyen meg is bánthatja.(sokszor volt rá példa más lányoknál)Ti mit tennétek mit javasoljatok,a lány már akart személyesen beszélni velünk de szerintem fél...

2013. júl. 6. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy a barátság fontosabb a szerelemnél.
2013. júl. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kifejtenéd bővebben ? de én 2 dolgot vettem ki ebből a válaszból:ne vesszek össze a legjobb haverommal egy lányon se,és ,hogy " hagyjam meg neki a lányt "
2013. júl. 6. 23:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha elég jó barátai vagytok egymásnak akkor szerintem egyikőtök sem fog járni a lánnyal. Ne álljon közétek egy lány. Amúgy nagyon rendes tőled szerintem ez a legjobb út :)
2013. júl. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mármint a részedről
2013. júl. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ezt jó hallani :) gondoltunk arra,hogy ne járjon vele egyikünk se de akkor meg a lány lenne csalódott ez így elég nehéz :D de azért valamennyit segítettél,még azért írjatok skacok mert jó lenne dönteni :/
2013. júl. 6. 23:45
 6/7 anonim ***** válasza:

a lánynak még lehet rajtatok kívül pasija, nem csak ti vagytok a világon (most ezt nem gonoszságból írom) inkább a barátságotok, mint a csaj.

15/l

2013. júl. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :) most kicsit megnyugodtam :D
2013. júl. 7. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!