Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek elég erős lesz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elég erős lesz a kapcsolatunk hogy kibírja?

Figyelt kérdés
Ez elég bonyolult,úgy kezdődött hogy a barátnőm szerelmes lett egy fiúba ,a fiú belém,és végül én is a fiúba,összejöttünk,és már több mint egy hónapja járunk TITOKBAN.elég sokszor volt olyan hogy majdnem kiderült.de mi lesz ha megkezdődik az iskola?könnyen kiderülhet,mert eleve ha találkozunk végig nevetjük,jókedvűen az egészet,és mikor nem jártunk,csak összefutottunk a suliban,akkor is rengeteget szemeztünk,nevettünk,vagy csak egy-egy szót kimondtunk,ami emlékeztet minket valamire vele kapcsolatban.vagy mi lesz ha véletlen kicsúszik az én vagy az ő szájából,és mindenki elfordul tőlem.mit tegyek?

2013. júl. 8. 08:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem vállaljátok fel a kapcsolatot, az érzelmeket nem igen lehet befolyásolni vagy is nekem nem sikerült sem pozitív sem negatív irányban, sosem tudtam megszeretni olyat akit "kellett volna" illetve olyat elfelejteni aki tojt rám. Ha meg e miatt a barátok elfordulnak tőled akkor nem is voltak sosem igazi barátok. Egyszer egy jó régi barátomnak is tetszett ugyan az a lány mint nekem de rég volt ez már vagy 8 éve, én nem tudtam akarok-e a lánytól vlamit szóval töketlenkedtem meg jófejek voltunk egymással de semmi több és akkor leült velem ez a barátom beszélgetni hogy hát neki nagyon tetszik ez a lány és tudja hogy nekem is viszont nemlátja azt a kirobbanó érzelmeket nálam szóval hogy "szabad-e a pálya" és modntam hogy persze hajrá és én akkor barát ként tekintettem a lányra. Azóta eljegyezték egymást :)
2013. júl. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A tetteinkért vállalni kell a felelősséget.
2013. júl. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!