Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet rá esély,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mosómacimedve kérdése:

Szerintetek lehet rá esély, ha újra egymásra találjunk?

Figyelt kérdés
A barátom elköltözik egy másik országba nagyon nagyon továbbtanulni. Mindkettőnknek első szerelem volt, majdnem 2 évig tartott és úgy lesz vége hogy még szeretjük egymást. Van egymásról tetoválásunk, sok emlék. Szerintetek akár mi is lesz megmaradunk egymás szívében legalább egy kicsit is? Nagyon szomorú vagyok ez miatt, de azzal vígasztalom magam, hogy szerencsés vagyok hogy egy lyen szerelmet megélhettem.Vége kell lennie mert nem akarom hogy megromoljon a kapcsolat, hisz csak évente jöhet haza.19/L

2013. júl. 8. 08:47
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat az első sorban- "nagyon nagyon *messze"
2013. júl. 8. 08:48
 2/2 ASOT ***** válasza:

Hűűha. Mint egy szép romantikus dráma.


Biztos vannak akik azt mondanák, hogy kibírja a kapcsolatotok meg strb meg, meg lehet oldani...


De valóban jobb lenne szerintem ha vége lenne, biztos megmaradtok a másiknak idővel szép emlékként, és egy kedves régi jó barátként, de jobb ha új vizekre eveztek...hogy esélyetek legyen a jóra.

2013. júl. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!