Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális hogy féltem őt? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy féltem őt? Én 18 a bnőm 17 éves és hívta őt az egyik bnője akit kicsit én is ismerek ma estére Levelekre bulizni. Csak h engem nem hívott :/

Figyelt kérdés
Elvileg lennének vagy 8 an de én abból csak azta csajt ismerem meg persze bnőmet a többi 6 ról semmit se tudok. Mondtam bnőmnek h kérdezzen már rá bnőjénél h én mehetnék e. Mert sztem 1 el több vagy kevesebb igazán nem számít. De sztem ha azt mondná a csaj h ne menjek bnőm akk is menne nélkülem mert már rég látta őt. Félek h vmi baja esik nagyon szeretem. De nem akarok fölötte apáskodni meg ilyenek . Csak azt tudom h én nélküle sehová sem mennénk el akárki is hív :/ egésznap ezen gondolkodok és nagyon rosszul érzem magam emiatta dolog miatt :/

2013. júl. 12. 12:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
jaj ne hisztizz már.. nem vagy az apja h örökösen ott lófrálj mellette.. meg ne nézd le ennyire, nyilván megvan a magához való esze.
2013. júl. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem egy egyszerű sztori, jártam én is ebben a cipőben, később majd megtanulod ezt kezelni, de ehhez nyilván idő kell, meg olyan partner akiben bízol. Engedd el (nem nagyon tehetsz mást, ha menni akar, csak hiszti lesz belőle ha mindenáron velük akarsz menni) ÉS szervezz Te is valamit. Ha ilyenkor otthon ülsz és azon gondolkodsz, hogy vajon mit csinálhat abba jó eséllyel bele fogsz kattanni, inkább guríts le pár sört a haverokkal, vagy találj ki bármilyen elfoglaltságot ami segít elterelni a figyelmed. A haverokkal történő iszogatás kocsmában esetleg utána buli a legjobb talán (még VÉLETLENÜL SE MENJ ODA AHOL ŐK BULIZNAK! - ezt bizalmatlanságnak, tolakodásnak veszik). Hajrá!
2013. júl. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

nem lesz para.. en is szivesen elmennek egyedul is, ha lennenek fiuk akkor is!!

ha megcsal, valamikor ugyis megtenne, ha nem, akkor pedig semmilyen korulmenyek kozott sem!

nem dijaznam ha a baratom is elakarna jonni. annak orulnek, ha tamogatna, szepen elkoszonnenk egymastol, majd buli utan egybol irnek, hogy mi a helyzet jol vagyok. igy szoktuk.

20l

2013. júl. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én úgy állok ehhez, hogy oké menjen, de ha megcsal lapát. Ha tisztel engem annyira, akkor elküldi a pasikat, ha meg nem, akkor a kapcsolatnak nincs értelme. (Könnyen beszélek éppen nincs senkim) 21F
2013. júl. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
utolsó, hát alapdolog h elküldi a pasikat:D én is voltam most hétvégén barátnővel bulizgatni, jöttek is csőstöl.. most nem azért h dicsekedjek:D de amúgy haverokkal szoktam menni, és úgy meg ugye nem mer senki odajönni, mert sanszos, h az egyik a pasim.. de lazán mondtam nekik, h I have a boyfriend:) mondták h Where is he? mondtam h In my town. mondták h ok, then byebye girls:)) ennyi:D
2013. júl. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
megkérdeztem elmehetek e persze mondtam h nem gond ha nem és aztmondta nyugodtan jöjjek és kideült h a házigazda is hívott volna csak nem tudta jönnék e és elfelejtett szólni :D rohadt nagy buli volt :D bnőm kicsit nagyon becsípett azért örülök h ott lehettem és vigyázhattam rá hajnal 4 után már nem győztem lekisérni őt a wcre :D
2013. júl. 18. 18:06
 17/17 anonim ***** válasza:
Na, akkor minden rendben volt :)
2013. júl. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!