Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet valaki egyszerre 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaki egyszerre 2 emberbe is szerelmes? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy csak én dönthetek, én látom, stb stb, de kiváncsi lennék, hogy élt-e már át valaki hasonlót, hogy nem tudta, mitévő legyen, és végül hogyan döntött. Szivesen beszélgetnék valakivel erről a témáról, eléggé rámférne. :S

23/L



2013. júl. 14. 02:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz szerelmes két emberbe egyszerre. Szerintem egyikükbe sem vagy szerelmes, mert különben tudnád, kit válassz.
2013. júl. 14. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Nem.


Ha igazán szeretsz valakit, akkor nem érdekel más.

2013. júl. 14. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőben szeretsz valamit, de egyiket sem szereted igazán.
2013. júl. 14. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. júl. 14. 02:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Először is "Mi a szerelem"?

(az én felfogásom szerint) Közösen átélt élmények, bajok, tragédiák, jó-dolgok... közös titkok, és szexuális vágy két ember között.


Ezáltal - véleményem szerint - akár több embert is lehet egy időben szeretni. Viszont a jelenlegi társadalmi normák ezt nem engedik meg.

2013. júl. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Van erre egy mondás. Válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem lett volna második. :)
2013. júl. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet. De lehet nem az embert szereted, csak az élményeket, és azt amit vele csinálsz. Pl egyikkel imádsz otthon lenni, együtt főzni, tévézni, beszélgetni, míg a másikkal bulizni szeretsz, azonos a baráti körötök, mindig vigyáz rád stb..


Kicsit hasonlóan érzem magam, exbarátnőm, és egy új lány iránt is érzek valamit. De igaza volt az utolsónak, ha minden klappol az elsővel, nincs második. :)

2013. nov. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!