Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítsak egy fellángolás miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak egy fellángolás miatt?

Figyelt kérdés

A barátommal fél éve vagyunk együtt. Én 14 éves vagyok, ő 17. Én az elejétől kezdve szerelmes voltam a barátomba, szerintem ő is belém, de ő nagyon szeret. Viszont én egyszerűen kedvetlen vagyok mellette,unott,már szinte alig érzek valamit ha megcsókol. Azt se tudom mit érzek, az üzeneteit se várom izgatottan. Viszont az elvesztésétől félek, pár napja veszekedtünk és sírtam is. Van egy fiú akihez vonzódom, sokat gondolok rá,hogy milyen lenne vele, jól érzem magamat a társaságában.Mit tegyek? Érdemes ezért szakítani? A másik fiú iránt nem érzek semmi konkrétat csak annyit hogy jó vele lenne. Mindkettőnknek ez a leghosszabb kapcsolata, az első komoly.

14/l



2013. júl. 15. 01:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Annyi a lényeg, hogy te fiatalabb, ő érettebb, de nincs mit tenni, szakíts, ha nem érzel semmit iránta, és megnyugtatlak, akkor is szar lesz a szakítás, de amondó vagyok, inkább most élj, mint egy házasságkötés után ;)
2013. júl. 15. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!