Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kezdek szerelmes lenni? Ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek szerelmes lenni? Ő lehet az igazi?

Figyelt kérdés

Hosszú évek alatt egyszer sem talált rám a szerelem, igy szerintem nem is nagyon fog

Azonban most van egy lány, valahogy most ő tenyleg másabb mint a többi, van benne valami.

Nagyon tetszik a kisugárzása, a haja, az arca, a msolya, minden apró részleg rajta.

Most mar kezdek rá gondolni sokat, de persze szerelmes meg nem vagyok bele.

Egyébként neki el tudok most mar mindent mondani magamról őszintén, valamiért megbizom benne, ez pedig nagy szó mert nagyon bizalmatlan vagyok.

Vajon rám is rám találhat a szerelem egyszer?



2013. júl. 16. 06:41
 1/9 anonim ***** válasza:
igen, jó úton haladsz hogy szerelmes legyél :) Egyébként hány éves vagy, hogy még nem talált rád egyszer sem a szerelem? :)
2013. júl. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

22 és tartok tőle h nem lesz belőle semmi, igy jó lenne ha nem lennék szerelmes.

Pedig minden jó lenne mert vonzodom hozza, tetszik, bírom, megbizom benne, imádom a kisugárzását

2013. júl. 16. 07:43
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem egy próbát mindenképp megér, a lány nem mutatta a jelét hogy, hogy ő is többet szeretne?
2013. júl. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én évente 2szer is szerelem felé mentem, a lényeg ami utána jön. De örülök ha találtál ilyet, csak ne az legyen, hogy távolról bámulod amíg ő éli az életét, hanem légy része.
2013. júl. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szerintem ő is akarna mert celozgatott rá, és arra is h bejovok neki.


De én mar nem hiszem el azt h egyszer én is lehetek szerelmes, és engem is szerethet valaki őszintén.

2013. júl. 16. 08:52
 6/9 JohniDaren ***** válasza:
Ne bízd el magad! Elöbb bizonyosodj meg róla hogy a lány is így érez különben szenvedni fogsz!
2013. júl. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem bízom el magam, mivel nem is hinnem el h én is szerelmes lehetek ugy h vidzonozzak
2013. júl. 16. 10:35
 8/9 anonim ***** válasza:
22 vagy nem 50 hogy olyanokat mondj, hogy nem leszel soha szerelmes. mert ne lehetnel?! Attol, hogy nem volt n+1 par honapos kapcsolatod tinikent amikor minden kapcsolatrol azt hitted, hogy na majd o lesz az igazi siman lehetsz most szerelmes...csak nem kell tulgorcsolni az egeszet...
2013. júl. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ne bízd el magad, de azért ne is legyél ennyire negatív!
2013. júl. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!