Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A kedvesem annyira fura lett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A.R. kérdése:

A kedvesem annyira fura lett, egyszerűen nem értem. Miért van ez?

Figyelt kérdés

1.5 éve vagyunk együtt a párommal volt egy hullámvölgy 2 hónapra szétmentünk az okok most nem számítanak. Újra összejöttünk minden jó és szép de mióta dolgozik (gyakorlaton van) azóta minden nap fáradt. Hazaér délután 6-7 fele és bejelenti, hogy elmegy 1 órára aludni. Visszajön beszélünk 1 órát Skypon és mondja, hogy megy aludni mert holnap korán kel. A sexben régen állandóan kezdeményezett napi 3-4 -szer is, de mióta újra összejöttünk már nem kezdeményez hanem elvárja tőlem. Csak furcsa, hogy nem mászik rám ezelőtt meg mindig. Viszont ha kezdeményezek nem utasítja el és azt mondja jó a sex, imád velem lenni. Nem értem, hogy ez tényleg csak a munka miatt van? Kérlek segítsetek, köszönöm.


20/F - 21/L



2013. júl. 17. 00:22
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
azt kihagytam, hogy fél éve vagyunk megint együtt és most kezdett el furcsa lenni.
2013. júl. 17. 00:23
 2/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de te a fiú vagy a lány vagy? :)
2013. júl. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez még akármi is lehet - a munka nagyon kicsinál(hat)ja a pasik idegrendszerét, pláne az övét, aki nem szokott hozzá, meg ahogy látom az alvásigénye is nagy. Beszélgessetek sokat.
2013. júl. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Simán lehet a fáradtság. Adj neki egy kis időt és türelmet, amíg hozzászokik a melóhoz. Fizikailag és lelkileg egyaránt.
2013. júl. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat, kihagytam, hogy én vagyok a fiú, ő a lány. És eddig egyetemre járt most kezdett el "gyakorlatozni" de akkor is teljesen nem érdekel stílusa lett annyira tutymuty én nem értem. :/
2013. júl. 17. 11:24
 6/14 zoliba' ***** válasza:
kedves kérdező,készitsd elő a kiszállókártyát. Bocs,de messziről látszik,h ebből offolás lesz. 35f
2013. júl. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
és ezt milyen nézőpont alapján mondod kedves válaszoló? Érdekelne a véleményed
2013. júl. 18. 23:49
 8/14 anonim ***** válasza:

Azért ha este 6-7 felé ér haza, előfordulhat, hogy tényleg fáradt, nem kell rögtön egy harmadikra gondolni.

Emellett nőként iszonyat unalmas mindig kezdeményezni. Kezdeményezz te inkább.

2013. júl. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 zoliba' ***** válasza:
nem 3.ra gondoltam,hanem a változás-beleunásra.
2013. júl. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 zoliba' ***** válasza:
távkapcsolat?
2013. júl. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!