Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én szerelmes vagyok belé ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szerelmes vagyok belé ő csak szeret. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek egy lányt, szerelmes vagyok belé ő is szeret engem de ő csak szimplán, és nem szerelmes.. össze jönne így velem de így benne van hogy ő esetleg talál valakit akibe bele szeret.. nem tudom mit csinálhatnék? :( 2 lehetőség van hogy mondom neki hogy ne beszéljünk/legyünk csak barátok vagy össze jövök vele és lehet aztán pár hónap vagy hét mulva bejelenti hogy van más.. vagy netán belém szeret később..

de egyszerűen nem tudom el felejteni főleg ha arra gondolok ahogy viselkedik velem hogy teljesen úgy jön le mint aki szerelmes.. :'( és mégse?! ti mit csinálnátok a helyembe?



2013. júl. 17. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

"össze jönne így velem"


Egy kérdés: MINEK?!

Ha nem szeret, akkor nem jön veled össze.Ha igen, akkor meg igen.Ez ilyen baromi egyszerű.


Úgy viselkedik veled, mint aki szerelmes, össze is jönne veled, de persze ő nem szeret téged.

Most jöttél a falvédőről?

2013. júl. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Helló, pacsit, ugyanebbe a helyzetben vagyok. Mióta ismered?? Ha régóta, 3-4 hónapja és még mindig nem szerelmes akkor szerintem próbáld meg elfelejteni, jobban jársz, nekem tegnap mondta el az enyém , hogy ja mivel kicsit összevesztünk ő lefeküdt mással. Mondom oké, lényegtelen hogy kéthónapja hívogatsz meg irogatod hogy hiányzol meg hogy komolyan gondolod. Vettem észre milyen komolyan.

Ha úgy gondolod készen állsz egy nagy csalódásra, akkor hajts, mert győzhetsz is. Ha küzdesz veszthetsz, ha nem küzdesz veszítettél. De ehhez legyél erős.

Kívánom neked, hogy sikerüljön elérned a célod, és belédszeressen!!

18/L

2013. júl. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Ywerd ***** válasza:
68%

Szerintem ez meg egy simán húzd meg ereszd meg helyzet.Játszmázik a kis hölgy,nyitva akarja tartani azt a kiskaput,amit te is látsz: 'ő esetleg talál valakit akibe beleszeret'.Túl hamar kimondtad vagy kimutattad neki hogy mit érzel,így ő látja hogy nem kell annyira strapálnia magát hisz részedről az érzés adott.Korán nyitottál,elrontottad,máskor ne egyoldalúan és korán nyilvánítsd ki az érzéseidet,a nőnek is meg kell dolgoznia azért hogy a férfi szeresse.Addig lehetsz biztos egy nő érzéseiben amíg férfi,"préda" vagy.Ha tutira veszi hogy imádod(és úgy rángt ahogy akar),érzi hogy tőled már többet nem kaphat, váltani fog.

Hölgyek,lehet lepontozni,saját tapasztalat ;)

2013. júl. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

első konkrétan mire gondolsz?

meg mikor fel hoztam neki hogy akkor lehetséges hogy bele szeret valakibe közbe mikor állítólag velem van arra nem vágta rá hogy nem, azt mondta minden lehetséges ezt nem lehet előre tudni.. szoval nem értem az egészet..

2013. júl. 17. 20:49
 5/10 anonim válasza:
öt disznóm van, nem értek a lovakhoz
2013. júl. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

és róla mit lehet tudni ,volt már kapcsolata korábban lányokkal?

mert konkrétan én is mondtam már ilyet egy lánynak, de csak mert féltem hogy az volt nekem az első és ha nem jól sül el valami nem is akartam megbántani, viszont nagyon vonzott is és mikor összejöttünk tényleg szerelem volt.

2013. júl. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kezd el kerülni. - Ha a hiányodtól nem eszmél rá, hogy mit jelentesz neki, akkor semmitől, és akkor talán kevésbé töröd össze a szívedet, mintha még össze is jönnél vele.
2013. júl. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Joe Makepeace ***** válasza:

Intézd úgy, hogy belédszeressen...


másik lehetőség:


Ne nagyon tekerj utána, hidd el majd Ő fog pedálozni, ha látja hogy nem is biztos hogy Ő Nálad olyan nagyon nyeregben van! Ez tuti! Alap emberi tulajdonság...

2013. júl. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

volt kapcsolata lányokkal

de tényleg ez akkor is fent állhat ha már volt lányokkal hogy szimplán nem bízik meg bennem valamiért és fél a csalódástól!?

2013. júl. 18. 19:06
 10/10 anonim ***** válasza:

hát lehet :)

szóval én a helyedben összejönnék vele, mert biztos ismered van az mondás, hogy azt bánod meg a legjobban amit nem mertél megtenni nem azt amit igen. Ha továbblépsz mindig ott lesz benned mi lett volna ha, és ha csalódás is lesz a vége egyszer túlleszel rajta és szép emlék lesz így meg csak a gyötrődés.

2013. júl. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!