Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha kimutatom veszekedés után,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kimutatom veszekedés után, hogy nagyon szeretem, és fontos nekem, bánnom már az egészet, az jó dolog?

Figyelt kérdés

2. komoylabb veszekeésünk 2 hét alatt.

most ott tartok, hogy kimutatom neki a dolgokat.

most ez az ő szemszögéből nézve pozitívum, hogy b/szus azért mégis szeret valaki, vagy pont hogy inkább negatyv, hogy nem hagy életteret neki, és áhh ugyis szeret, szóval lesz/rom?!



2013. aug. 4. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
változtatni kéne a dolgokon inkább, nem pedig abban bízni, hogy majd lehiggad vagy majd kiengesztelem valamivel.... meg majd dugunk utána oszt.... sok ember utána meg csodálkozik hogy miért veszekednek pár nap múlva hasonló dolgokon.
2013. aug. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen tudom. pont ezt szeretném!

csak nemtudom lesz e még rá lehetőségem...:/

2013. aug. 4. 21:28
 3/3 anonim ***** válasza:
tanulj többet a kapcsolatokról. Csernus imre káosz a párkapcsolatokban youtube-on
2013. aug. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!