Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti kezdenétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gorgo 20 kérdése:

Ti kezdenétek egy olyan lánnyal akinek 19 éves korára van egy 2 éves gyereke?

Figyelt kérdés
2 éve együtt voltam egy csajjal kb 1 honapot, azután magyarázat nélkül eltűnt és összejött közvetlen utánam mással. Annyit tudni kell hogy én pesten lakom és a csajszi érdi meg a hapsija is. Kb ahogy összejöttek teherbe is esett és szült neki egy gyereket. (17 évesen) Valameik nap ráírtam így 2 év után hogy miujság stb. és mesélte hogy nem boldog és szakított vele nemrégiben. Nagyon kedvelem a lányt de így már elég mecces bármibe is kezdeni vele. Mondjuk jövőhéten átjön "fílmezni" de ugy komolyat nem mernék vele de félek hogy megszeretném.

2013. aug. 10. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Azzal nincs baj, hogy gyereke van, ha ott lenne mellette az apja is :) de így hogy elhamarkodta, szerintem felelőtlenség. Én nem kezdenék ne haragudj :/
2013. aug. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Macii ***** válasza:
100%

egyszer lelépett és akkor jól elbaszta, most meg bánja, de mi a garancia, hogy nem lép le másodszor? am én nem kezdenék vele

20f

2013. aug. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vigyázz, lehet direkt kiszakítja majd az óvszert és akar még egy gyereket:D
2013. aug. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Hát így, hogy egy hónapnyi együttlét után csak úgy otthagyott és felcsináltatta magát egy másik férfival, kizárt dolog, hogy foglalkoznék vele. Egye meg amit megfőzött.
2013. aug. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha szeretem akkor igen,mivel csak olyannal kezdenék akit szeretek ,így igen.
2013. aug. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még nem szerettem bele, viszont 2 éve nemtalálkoztam olyan lánnyal akiben ennyi szeretet, tűz és szenvedély van. Csakhát iszonyat felelőtlen és meggondolatlan.
2013. aug. 10. 18:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd megnézem, 2-3 év után mennyi tűz marad benne. :D Meg benned. :)
2013. aug. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vagy nem voltál soha jó matekból, vagy kamuzol!

2 éve volt a kapcsi, az után lett terhes ennek ellenére máris 2 éves a poronty? 2 év alatt 2 éves, semmi terhességi idő, betette neki a srác és másnap már szült is kicsit hihetetlen a történet!

2013. szept. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!