Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki nagyon megszenvedett a szerelmi kapcsolatáért?

Figyelt kérdés

Gondolom sokan vagyunk. Arra lennék kíváncsi miken kellett keresztül mennetek? Először akkor mikor még nem voltatok együtt, aztán a kapcsolatban? Hogyan vészeltétek át a hullámvölgyeket? Volt olyan, hogy szakítottatok, de nem bírtátok egymás nélkül? Hogyan oldottátok meg?


Minél több válaszra lenne szükségem, köszönöm!


És kérem csak azok válaszoljanak, akik keresztül mentek ezeken. Megoldották a problémát vagy külön mentek?


Kort és nemet is légy szíves :)



2013. szept. 21. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:

igen.

első körben azért, mert egyikünk se akart kapcsolatot és megbeszéltünk hogy hagyjuk az egészet - aztán rájöttünk, hogy egymás nélkül nem tudunk meglenni.

másodszor a korkülönbség - hogy nő létemre én vagyok az idősebb. ezt anyám nem nézte jó szemmel, voltak viták, végül elfogadta.

harmadszorra a párom testvére, aki régen hajtott rám de nekem nem kellett és sértette a hiúságát -akkor a páromnak kellett döntenie hogy törődik-e vele, lényegében a tesójával való jó viszonyt választja vagy engem.

negyedszerre a barátaim, akik nem nézték a dolgot jó szemmel - hát nem őket választottam.

ötödszörre a párom barátai akik mindenféle rossz tapasztalatukat rázúdították hogy lebeszéljék rólam.

mindezt leküzdöttük és minden oké :)

2013. szept. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Volt pár...

Öngyilkos akart lenni...

Lelki terroban tartják otthon

Elakart töbször dobni csak azért h ne hagyjon hátra és véget vessen életének

Hát ne gondold el milyen érzés azt hallani h ink meghalna....

Ha még én sem voltam neki annyira fontosh éljen elhiheted h mennyire sértő és bántó volt

19/f

Jelenleg.Ismétlem JELENLEG minden rendben....

Mit hoz a jövő? hát... Nem akarom tudni majd elválik

2013. szept. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 7pettyi válasza:

Egy chat oldalon kerestem "pasit akarok". címszóval, nem akartam mást ,csak egy rossz kapcsolatból kimászva egy kicsit szórakozni.Életem első olyan randijára mentem el 100km-t ahol semmi nem volt kötelező.Vacsiztunk jót dumcsiztunk, jól éreztük magunkat a közösen bérbe vett szobában is.Aztan olyan jól sikerült,hogy ismételtünk,lassan kialakult valami ami több volt.Mondanom sem kell apám húzott volna vissza,anyám látta,hogy ez jó nekem,bátorított.

Aztan a találkozások a szülőkkel. Úgy jött a lépés én mentem először,anyós azóta nem kedvel,csak az azóta 2éves fiam végett lenyeli a neki nem tetsző dolgokat.

Az én családomban nem volt kétség,azonnal elfogadták minket,a párom.Szeretnek minket,mi is egymást.

2013. szept. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 7pettyi válasza:
meg annyit...hogy rengeteg támadás ért minket,engem,azért mert szerintüknem a megfelelő helyen találkoztunk,135km-re egymástól,mert nem voltam vallásos és az átlag nőtől eltérően kissebb kerekebb voltam a kelleténél.A férjem és én köztem van 38cm.A párom mindenben mellettem,mellettünk ált.Az én családom is.Anyós azóta,hogy a fia velem kezdett,még nem is látott ,már utált.Szerintem a mai napig...Sokminden csak később derült ki,hogy miket is kaptam a hátam mögött a családjától,ez miatt még mindig vannak viták,de mi megvagyunk és szeretjük egymást már 8.éve.
2013. szept. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!