Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem érzem már úgy, hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem már úgy, hogy még mindig ugyanúgy szeretne a barátnőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én nem érzem úgy, de ez még lehet, hogy ettől nem így van. Eleve inkább tettekkel fejezi ki a szeretetét a lány, de ezzel én tisztában is vagyok, de ennek ellenére mégis úgy érzem, hogy már nem szeret úgy, ahogy eddig. Bár távkapcsolatról van szó, így ez talán egy kicsit a mentségére szolgál, de elmondom, miből gondolom ezt.

Legfőbbkép az a baj, hogy egyre ritkábban beszélünk, még chaten is, nemhogy vokálisan. Ő ezt azzal indokolja, hogy egész nap tanul, és érthető is, mert előrehozott érettségije, és nyelvvizsgája is lesz, még az idén. Az sem esett túlságosan jól, hogy mikor felmentem Skypera a mai nap, megnéztem, fenn van-e, majd elkattintottam, egy perc múlva vissza, és még mindig fenn volt, de már 'Elfoglalt'ban volt a 'Nincs a gépnél' állapotból. Nem hiszem, hogy ez véletlen. Amikor meg végre 4-5 nap után mondom neki, hogy szeretnék vele beszélni, akkor valahogy mindig más dolga akad, és vokálisan alig beszélünk. Tudom, ezt már mondtam, de ki vagyok akadva. Viszont mikor ott vagyok vele, akkor árad belőle a szeretet, engedi, hogy simogassam, tényleg, azok életem legszebb napjai, és látom, hogy élvezi a társaságom. Ez az életem első kapcsolata, így eléggé tapasztalatlan vagyok, de BPD-m is van, talán ez lehet az oka annak, hogy ennyire ragaszkodó, és idegroncs lennék az említett dolgok miatt? Őszinte, kemény véleményeket várok!


Én 20/F, ő 17/L



2013. szept. 21. 19:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy tudatosan visszafogom a BPD-met, vagy legalábbis megpróbálom, így nem sokat sejthet a fent leírt érzéseimről. Szeretnék használható tanácsokat kapni.
2013. szept. 21. 19:47
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem értem mi abban a probléma, hogy nincs gépnél-ből elfoglalt lett! No problem. Hagyd tanulni.
2013. szept. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos a távkapcsolat az elég halott dolog szerintem :/. Voltam már benne, és most egy egész jó lehetőséget pont ezért hagyok inkább ki, mert erre nincs szükségem.

Amúgy nehéz kérdés, szerintem azért többet kéne beszélni. Nem arról van szó hogy naponta órákat, mert azt én is utálom, de azért minden nap 1-2 telefon bele kellene hogy férjen. Értem én hogy tanulás meg minden, de igazából se a távolság se az elfoglaltság nem mentség arra ha 5-10 percet nem tud veled beszélni.

Amúgy meg az érzések elfojtása nem hinném hogy megoldást jelent, egy kapcsolatban őszintének kell lenni, és nagyon fontos hogy a problémákat meg kell oldani, nem pedig a szőnyeg alá söpörni meg lenyelni, mert akkor egyszer csak felgyűlik és akkor vége. Igenis mond ezt el neki, és ha nem sikerül változtatni akkor komolyan el kell gondolkodni hogy van e jövője a dolognak.

2013. szept. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt tanácsolom, hogy nyiss más valaki/valakik felé is, ne tartsd fenn ezt a 'kiszolgáltatott' helyzetet tovább, hogy te ott ülsz non-stop és vársz rá. Ebböl úgyis csak harag és követelözés lesz, annak a végkimenetele számodra is egyértelmű.

Lehet hogy csak tanul, lehet hogy mással is beszélget, akár találkozgat, minden ki fog derülni. Egy biztos: a távkapcsolat nem a legsikeresebb vállalkozás, 17 éves abszolut érthető lenne ha valaki helyi elcsavarná a fejét, ő is élni akar, ehhez nem kell két diploma hogy ezt belásd.

Ha pedig kiderül idővel hogy tényleg csak tanult és te vagy minden álma akkor az időközben megismertektől visszakozol és slussz (vagy nem, ki tudja, rengetek remek nő van még a földkerekségen).

2013. szept. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ő a Nagy Ő. Ez biztos. 7 éve ismerem, gyerekkori legjobb pajtik voltunk. Egész egyszerűen csak komoly a BPD-m. Ezért is nem akarom stresszelni/idegelni ilyenekkel, mert tudom hogy szeret, és tudom, hogy lassan már az idegeire megyek, hogy én ebben ennyire biztos akarok lenni. Keresek egy dokit.

Elcsavarni a fejét meg ziher, hogy senki sem fogja. Naivnak tűnhetek, de a női szeszély olyannyira hiánzyik belőle (egyik legjobb tulajdonsága <3 ) hogy ez aligha következne be. Leérettségizik, lenyelvizsgázik, és minden rendbe jön. Addig is kezeltetem magamat.

2013. szept. 22. 20:32
 6/7 anonim ***** válasza:

"Elcsavarni a fejét meg ziher, hogy senki sem fogja."


Ebben az esetben miért olvasom a kérdésedet? Nem értem.

Nekem meg gyerekkoromban az Ornella Muti tetszett marhára, ma már ha fizetne se kéne. A világon csak egy dolog biztos a változás, azt pedig előre kijelenteni hogy egy 17 éves lány nem fog változni elég nagy butaság.

2013. szept. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért azt kijelenteni 20 évesen (feltételezem első komolyabb kapcsolatnál) hogy ő a nagy ő, elég megalapozatlanul hangzik.

És sajnos elég sokszor hallottam már ezt, a volt barátnőm is ezt vallja rólam, de nem szabad elfelejteni hogy ez egyáltalán nem biztos hogy visszafelé is igaz. Szóval amíg te totál szerelmes vagy, görcsölsz, meg stresszelsz, addig lehet hogy ő már rég kiábrándult belőled. Nem rosszból mondom, de benne van a pakliban ha így viselkedik.

És mi az hogy hiányzik belőle a női szeszély? még nem nő, ő még csak egy gyerek, majd 4-5 év múlva meglátjuk.

2013. szept. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!