Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit teszel, ha hihetetlenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit teszel, ha hihetetlenül hiányzik valaki, illetve valami? Egy csók, egy ölelés, s a tudat, hogy fontos vagy.

Figyelt kérdés

Barátnőm szakított velem 2 hónapja. Azóta volt pár kalandom, de velük sem tartom már a kapcsolatot.

Hihetetlenül hiányzik az életemből...Illetve talán az, hogy kötődtem valakihez, most pedig nincsen senkim.

Nincs kit átölelni, nincs kiért felkelni..nincs senki, csak én vagyok...:/

Társkeresőkön próbálkozom, de alig írnak vissza, facebookon szintúgy. Kétségbeesetten keresek valakit, aki egy kicsit legalább pótolhatná a hiányát... Csak megölelne , szemembe nézne, s aztmondaná, ne aggódjminden rendben lesz! :'(


Túlsgosan érzelmes pasi vagyok...Főleg ilyenkor mikor senkim sincs, csak egyedül..:/ mit tegyek, mibe meneküljek?! lassan ugyérzem megőrülök..:/ :(


22/F



2013. szept. 24. 23:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
60%
kúráld magad egyéjszakásokkal. Én ugyanezt csináltam, azóta sokkal jobban elvagyok önállóan :)
2013. szept. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

1: lány vagy?

kérdező: hallgass az elsőre.

2013. szept. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

nemsegít, próbáltam....:/

ugyéreztem képes lennék belészeretni, miközben tudtam jól, hogy mennyi mindnekinek megvolt már, és ő semmit sme érez..:/

2013. szept. 24. 23:03
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam, csak én lány vagyok. Nekem a barátaim adtak erőt, rájuk mindig számíthattam, Egy idő után már igazán boldog tudtam lenni egyedül is. Persze azért néha nekem is hiányzik valaki, akihez odabújhatok.
2013. szept. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ha ölelés kell, ölelgetem a párnámat.
2013. szept. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
2013. szept. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

a barátaimnak mindekinek van most kapcsolata...senki se ért meg jelen pillanatban..:/

pluszz ugye idejük sincsen nagyon meg joval kevesebbszer jönnek el sörözni, vagy brmi ami efféle férfias kibeszélőkúra.

2013. szept. 24. 23:05
 8/23 anonim ***** válasza:
90%
csinálok finom sütit és iszok kakaót :D
2013. szept. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Lefoglalom magam.pl írok :-) megkönnyebbülök tõle :-)
2013. szept. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

én nem akarlak itt rögtön megvigasztalni meg biztatgatni, tippem sincs, csak megosztom veled azt én, hogy érzek most


nekem is hiányzik egy lány, szeretem minden mozdulatát, hajszálát, hülyeségeit és azt is tudom, hogy ő is szeret mégsem vagyunk együtt és talán az idióta paranoiás viselkedése, meg a többi hátráltató körülmény miatt nem is leszünk


én ezt csinálom: zene, póker, cigi, haverok buli, vodka - fanta ... ha pedig dolgozom, akkor azt ezerrel... a csajok most nem izgatnak, még nem állnék készen egy kapcsolatra


hát így...

2013. szept. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!