Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy viselkedik a férfi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedik a férfi egy párkapcsolatban a barátnője előtt?

Figyelt kérdés

Elsősorban a nők véleménye érdekel(légyszives nemet életkort írjatok)

Tehát azt mondják a nők , hogy kevés férfi tudja/meri kimutatni az érzelmeit akár egy több éve zajló párkapcsolatban is, és ezt a nők hiányolják.


Viszont azzal ha egy férfi kimutatja(nonverbálisan/verbálisan)érzelmeit ,lelkizik, kimutatja a szerelmi érzését ha van,ragaszkodik.... az már túl nyálas

Ez már gyengeséget is mutat,..így már nem tudnak erős férfiként felnézni rá aki kordában tudja tartani az érzelmeit.

A nő érzelmileg talán nagyobb stabilitásban is látja magát

emiatt!


Nők szerintetek mi a helyes viselkedési "arány"(akár százalékos arányban is :D),hogy egy férfi férfi maradhasson úgy hogy egyszerre mutatja a magabiztos domináns férfit és emocionálisan is kifejezi magát?


Illet mennyi idő után mutathatja ki a férfi az érzelmeit, hogy hiteles és vonzó maradjon?


Trollkodók,kretének,humorbombák kíméljenek :D



2013. szept. 26. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor nem ölelhetem, nem puszilhatom/csókolhatom meg és nem súghatom a fülébe, hogy szeretlek? Szerintem ez hülyeség, attól én még nem leszek kevésbé férfias, hogy kimondom, amit gondolok és érzek.
2013. szept. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 zoliba' ***** válasza:
11%
a férfi sosem fog teljesen természetesen viselkedni a párja előtt. Egy példa. Ha melóstársammal látunk egy jó nőt,akkor megnézzük,és kidumáljuk,h de megdugnám,de jó segge van. Na ha a párommal sétálok,eleve meg sem fordulok a lány után. Nem azért mert papucs volnék,hanem tiszteletből,h neki ne essen rosszul stb... De mondjuk ,ha tv-t nézünk és van egy szép nő,azt kitárgyalom az asszonnyal. Pl múltkor mondtam neki,h "odanézz a Novodomszky Évának de jó lába van.." helyeselt.. De azt nem mondanám neki,h hú de ráverném a farkam a húsos seggére.. Remélem érthető volt? :) 35f
2013. szept. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%

Amint megnyílsz egy nőnek, megmutatod, hogy neked sincs jégből a szíved, meg neked is vannak érzéseid, te is ember vagy, nem egy rideg gép, onnantól kezdve érdeklődését veszti irántad, mert egy érzelmileg instabil, nyálas kis s.z.a.r leszel utána neki. Sajna ez mindig így volt, és mindig így lesz. A nők hazudozó retkek. Soha nem szabad nőnek megnyílni teljesen, soha.


25/F

2013. szept. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

A barátom elég csendes, nyugodt, zárkózott lélek volt, így eleve társaságban nem mutatott ki túl sok mindent. Azonban onnan, hogy becsukódott mögöttünk az ajtó, ketten voltunk, megnyílt a szája, testileg-lelkileg szeretgetett (becézésre, ölelgetésre, ilyesmire gondolok). Előttem kimmondta a véleményét, őszinte volt, beismerte a gyengeségeit és akár érzékennyé is vált- ettől csak erősebb volt a szememben. Megtisztelt, hogy ennyire a bízik bennem, csak bennem. Szerintem a férfiak semmivel sem lesznek kevesebbek egy kis érzékenységtől... és egy kapcsolatban ideális, ha a két fél úgy ismeri egymást, mint senki mást.

Persze egy társaság közepén ne törjön ki zokogásban, mert elveszett a kedvenc zoknija párja... de előttem mutassa ki, mit érez.

2013. szept. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Amint megnyílsz egy nőnek, megmutatod, hogy neked sincs jégből a szíved, meg neked is vannak érzéseid, te is ember "Vagy, nem egy rideg gép, onnantól kezdve érdeklődését veszti irántad, mert egy érzelmileg instabil, nyálas kis s.z.a.r leszel utána neki. Sajna ez mindig így volt, és mindig így lesz. A nők hazudozó retkek. Soha nem szabad nőnek megnyílni teljesen, soha."

Ezt vettem észre én is, erre vágyakoznak egyfolytában,de ha megkapják nem tudják megbecsülni,nem tudják értékelni...

2013. szept. 26. 13:48
 6/10 A kérdező kommentje:

"a férfi sosem fog teljesen természetesen viselkedni a párja előtt. Egy példa. Ha melóstársammal látunk egy jó nőt,akkor megnézzük,és kidumáljuk,h de megdugnám,de jó segge van. Na ha a párommal sétálok,eleve meg sem fordulok a lány után. Nem azért mert papucs volnék,hanem tiszteletből,h neki ne essen rosszul stb... De mondjuk ,ha tv-t nézünk és van egy szép nő,azt kitárgyalom az asszonnyal. Pl múltkor mondtam neki,h "odanézz a Novodomszky Évának de jó lába van.." helyeselt.. De azt nem mondanám neki,h hú de ráverném a farkam a húsos seggére.. Remélem érthető volt? :) 35f"


Igen érthető volt, ez a másik fél tiszteletét jelenti az őszinteséged megtartásával, de én nem erről kérdeztem.

Persze köze van témához, azért köszi! :)

2013. szept. 26. 13:53
 7/10 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok: sajnálom ha ilyen a nagy átlag a nőknél, de légyszíves, ne általánosítsatok, én nem így gondolom.
2013. szept. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Várom mások véleményeit is, írjatok sokan!!!!! :)

2013. szept. 26. 20:10
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyeskének ment a zöld kéz.


Tudod Kérdező, ez a dolog egyénenként változik. Ha hosszú távra tervezel és nem csak random nőket szeretnél felszedni és megdugni, akkor olyat kéne találni, akivel ez a téren is egy hullámhosszon vagytok. Ezért szoktuk azt szajkózni, hogy légy önmagad: mi sem akarunk egy álarcba beleszeretni, neked sem jó, ha állandóan azon kattogsz, hogy "most írjak neki sms-t, vagy az túl ragaszkodónak tűnne?" vagy "Ha heti kettőnél többször mondom, hogy szeretlek, az nyálas?"


Engem spec a hideg ráz a hónapfordulóktól, vagy és az "5 perc és otthon leszek Szívem Csücskének Egyetlen Mazsolája, alig várom már, hogy Veled legyek Drágám!" jellegű sms-ektől, de a baráti körömben sok olyan lány van, aki szereti, igényli ezeket.


Sajnálom, hogy ennyire rossz tapasztalatod volt a nőkkel. De ezek szerint vagyunk még olyanok (Négyeskével már rögtön ketten is!), akik tudjuk értékelni, ha egy férfi olyan részét is megmutatja nekünk, amit másnak nem.

2013. szept. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"Amint megnyílsz egy nőnek, megmutatod, hogy neked sincs jégből a szíved, meg neked is vannak érzéseid, te is ember vagy, nem egy rideg gép, onnantól kezdve érdeklődését veszti irántad, mert egy érzelmileg instabil, nyálas kis s.z.a.r leszel utána neki. Sajna ez mindig így volt, és mindig így lesz. A nők hazudozó retkek. Soha nem szabad nőnek megnyílni teljesen, soha. "


Piszok nagy általánosítás. Csak mert szarok voltak a kapcsolataid, és megbántottak, még nem retek minden nő, és nem hazug.


Engem is megbántott sok pasi, és sokakban csalódtam, 5 éven keresztül, csak ez ment, de ettől még nem írtam le minden pasit, hogy mekkora féreg. Csak azokat akik velem azok voltak.


Az én férjem a kapcsolatunk elejétől felvállalta az érzéseit, 1 hét után szerelmet vallott, 1 hónap után megkérte a kezem. Attól éreztem annyira közel magamhoz, mert volt bátorsága megnyílni előttem. Én mindig ilyen pasira vágytam, és nem olyanra, aki pl a haverjai előtt bunkózik és hasonlók...előttük is ugyanúgy viselkedik velem, max többet káromkodik:D


27/N

2013. szept. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!