Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bele szerettem? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szerettem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most lettem 9.-es.Van egy baratom,akit interneten tobb mint ket eve ismerek.Es most ugyan abba az iskolaba jarunk.Eddig nem tudtunk talalkozni,mert koleszos vagyok,szoval messze laktam.De most,hogy itt vagyok,minden nap talalkozunk.Kb amikor egy eve ismertem,szerelmet vallott nekem.En is neki.Nagyon szerettuk egymast,de nem tudtunk talalkozni.Amint emlitettem,most minden nap talalkozunk.Folyamatosan olelgetjuk egymast,ugy koszonunk ill. elkoszonunk.Egyik nap szembe ultem vele,es az egyik labamat at raktam a padon,a masikat pedig a masik oldalra.O is ugy ult.Es meg akart olelni,es egy mozdulattal felhuzott az olebe.Azota folyamatosan hozza bujok,o atkarol,es fogja a kezem,hogy "melegitse".Sokszor szoktam az olebe is beleulni,es ugy oleljuk egymast.Elvezem a tarsasagat,minden nap vele vagyok,egesz nap beszelunk.Es folyamatosan ra gondolok..Pedig nem is valami helyes.De akkor is ha ra gondolok,hevesebben ver a szivem.Perpillanat a legjobb baratom.De olyanokat szokott irni,hogy milyen jo lenne a karjaimban elaludni.Es imad engem olelgetni.Nagyon szorosan magahoz szokott olelni.Es amikor erzem,ahogyan dobog a szive..Leirhatatlan erzes.Es kezdsm ugy erezni,hogy tobbet erzek sokkal mimt baratsag.De neha elbizonytalanodok.Mert nem fel vagni akarok,de sok mindenkit meg kaphatnek.De eddig sok fiut kuldtem el..Es vegul ra jottem,hogy mindet azert,mert ra gondoltam..Tenyleg bele szerettem?

2013. szept. 26. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
És szerinted, ha nem valaki 'nem is olyan helyes', akkor máris nem lehet vele járni?
2013. szept. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Arra ertettem,hogy mar a belso ertekei magukhoz ragadtak.
2013. szept. 26. 15:04
 3/3 lartem válasza:

ez a történet tök aranyos lenne, ha nem lenne benne, hogy hát nem olyan helyes, így nem biztos hogy jó nekem .


Ember, nem kell amiatt összejönni , hogy kit kaphatsz meg, kit nem. Ha valakivel szeretsz lenni, akkor legyél vele, ha az ölében akarsz ülni , akkor ott a helyed, és ha esetleg megcsókolnád/járnál vele , tedd azt, de ha nem akkor sűrgősen hagyj fel ezzel a dologgal , mert ha tényleg a legjobb barátod, akkor így csak nagyon nagyon megkeseríted az életét.

2013. szept. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!