Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Próbálom élni az életem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálom élni az életem és nem aggódni, de rendben van ez így? Kevés tapasztalat,21 éves lány, hogyan találhatna párt első kapcsolat vége után?

Figyelt kérdés

20, lassan már 21 éves lány vagyok és mindössze egy kapcsolatom volt eddig, augusztusban ért véget, majdnem egy évig tartott. A barátom kiszeretett belőlem és szakított velem, előtte nem volt senkim hozzá viszont nagyon kötődtem. Már kezdek helyrejönni lelkileg viszont sokszor rámtör a félelem meg az aggodalom hogy senki nem jön majd utána. Ennyiből hogy csak ő volt nekem nyilvánvaló hogy nem vagyok egy nagyon harsány, belevaló, életet habzsoló ember, visszafogottnak, félénknek és kissé szórakozottnak mondanám magam aki hajlamos külső szemlélőként nézni a világot. A baráti társaságom sem túl nagy, többnyire kevés emberrel, vagy még többször egyedül járok el, magányos hobbikat űzök, sportolni járok, mindent egymagamban. Ami pedig a fiúkat illeti, sajnos/vagy nem sajnos futó kalandokra minimális szinten sem vagyok vevő, inkább ignorálom a késztetést mert tudom hogy lelkileg tönkretenne akár egy apró ilyen félresiklás is, hogy pl csak szex miatt legyek együtt valakivel. Nem vagyok prűd, beismerem hogy gondolok néha erre-arra de képtelen vagyok megtenni, csakis szerelemből tudok testi kapcsolatot létesíteni egy fiúval.

Találhatok még párt, szerelmet? (nyilván nem konkrét választ várok, hogy is tudhatná ezt bárki innen, inkább csak olvasnék pár történetet ami erőt adhat hogy ne adjam fel a reményt :) Szeretnék még fiatalon, az élet "legszebb éveiben" boldog lenni valakivel akivel szeretjük egymást. Félek hogy gyorsan elszalad ez a pár év az egyetemen és magányosan kell megélnem azokat az időket amikről olyan sokan mondják, hogy a legjobbak. Az pedig csak lehangol hogy az egyetemen, a koleszban, mindenhol a 20 és huszonegynéhány éveseket már mind párban látom, szinte esélytelennek érzem hogy nekem is meglegyen valahol a társam, és ahogy telnek az évek ijesztően csökkenni látom az esélyeimet. Próbálok pozitívan hozzáállni de nehéz, így hogy a sulitársaim nagy része is kapcsolatban él, és sajnos van hogy ennek a tudata is lelomboz. Kívülről azért igyekszem azt mutatni hogy jól elvagyok egyedül, és tény hogy sok jó dolgot élek meg naponta, de nagyon hiányzik az amikor még volt kivel megosztanom mindezt. Problémának érzem azt is hogy legtöbb esetben nem vonzanak az idősebb pasik, pedig 17 éves lányok is járnak jóval húsz felettiekkel, én mégsem szeretnék 24-5nél idősebb barátot, ilyen korban sokan már dolgoznak én pedig most vagyok másodéves egy 5éves képzésen, egyszerűen úgy érzem szakadékok lennének köztünk, kevés lennék egy ténylegesen felnőttebb emberhez.

Bocsi hogy hosszú lett, köszönet annak aki elolvassa és netán még ír is bármit ami talán hasznos lehet!



2013. szept. 27. 23:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"ahogy telnek az évek ijesztően csökkenni látom az esélyeimet"


egy 20 évestől ezt olvasni több, mint vicc

2013. szept. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
És ismerkedsz? Amúgy biztos fogsz valakit találni :)
2013. szept. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Remélem ez nem gúny volt :) Valahol én is viccnek érzem de nézz körül, egy olyan időszakban ahol már az általános suliban kezdik el "élni az életet", nem nehéz megijedni húsz évesen egy kapcsolattal a hátad mögött, hogy basszus, le vagy maradva, és a tizenévesek is körberöhögnek.
2013. szept. 27. 23:21
 4/14 anonim ***** válasza:
23%
Költözz hozzam,és nem kell suliba se járnod 25/f
2013. szept. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát nekem nagyon szimpatikus vagy. Csoda, hogy még vannak ilyen lányok is. És ne aggódj, biztos fogsz találni valakit :)

Írhatsz privit és beszélgethetünk, ha van kedved

19F

2013. szept. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szeretnék ismerkedni, bár az igaz hogy nem nagyon merek. Ha valaki megteszi a kezdő lépést akkor mindenképpen kap visszajelzést és beszélgetek vele, adok esélyt, még akkor is ha első látásra nem érzek semmit. (a barátomba sem voltam szerelmes, haverok voltunk abból indult ki az egész. aztán beleszerettem) Viszont sajnos az eddigi 1-2 próbálkozás nem sikerült, nem tudtam vonzalmat érezni és nem akartam hülyíteni sem akik érdeklődtek. Jelenleg nem tetszik konkrét személy szóval nyitott vagyok új emberekre, de ez eddig nem hozott sikert.
2013. szept. 27. 23:25
 7/14 anonim ***** válasza:

Ja, nagyon vicces...csakhogy egy csomóan ezt érezzük, vagy hasonlót. Én is ilyenekre gondolok egy csomószor, pedig csak 18 éves vagyok...de pár év könnyen elmegy:(

És én annyit tudok mondani erre, hogy életfelfogás kérdése, hogy mit gondolunk erről, de tényleg.

2013. szept. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

3. Szeretek suliba járni, nem hiába felvételiztem :D


4. Ó, hát köszönöm ha szimpatikusnak találod a gondolataimat, legalább nem érzem magam totális sültbolondnak D: viszont nem tudom mit írhatnék, a netes beszélgetések nem az erősségeim, de tényleg köszönöm a véleményed!

2013. szept. 27. 23:29
 9/14 anonim ***** válasza:
Szívesen megismernék egy hozzád hasonló lányt, de ennek neten nem lenne értelme. Pedig hiszem, hogy nem csalódnál bennem, legalábbis érzelmi téren. 21F
2013. szept. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Utolsó : megértem, én is éreztem ugyanezt már szintén 18 évesen is, csak akkor arról ment a para, hogy soha nem lesz senkim. Aztán végül lett, és sajnos nem tartott örökké, hát ez van. Szerintem ezt azok nem érthetik akik 1. hónapról hónrapra új dolgokba sodorják magukat, nekik ez természetes, nem aggódnak, mernek keresni és találnak is 2. akiket egyszerűen nem érdekel és más dolgok mozgatják az életüket. Sajnos én is sokszor érzem úgy hogy míg pár év kicsi koromban hosszúnak tűnt, mostanában már hónapok tűnnek el seperc alatt.
2013. szept. 27. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!