Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elhagyott de meg is akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott de meg is akar mégis kesobb mit tegyek? Azt mondta h szeret de mar kb hetfo ota ugy erzi h nem szerelmes belem meg h o 17 evesen meg nem akarja lekotni magat egy hosszutavu kapcsolatban bar tudja h nalam nem talal jobbat.

Figyelt kérdés
nagyon szeretem es mar azthittem.vegre nem.kell..keresgelnem hanem van akihez hazajohettek es akivel egyutt lehetek :( 2 napja lettunk 5 honaposak :( meg hozza tennem de nehogy azt higyjetek h csak azt akarom mert nekem o kell :( szoval mind2 en meg szuzek vagyunk mert ugy volt h megvarjuk a majust h 18 eves legyen de most h szakitottunk mar nem tom ez hogy legyen mert egymassal akarjuk elvesziteni de meg most erettlennek erzi magat hozza meg az is milyen lenne mar h szakitottunk de azert lefekszunk egymassal :( varom az otleteket mit tegyek :-( ja igen es aztvh nem szerelmes belem ebben az elso honapban kezdte el erezni h en debrecenb kerultem.egyetemre o meg nyiregyen van meg gimiben 18F

2013. szept. 28. 07:40
 1/5 A kérdező kommentje:
* - mégis elnezest a helyesirasert telorol vagyok
2013. szept. 28. 07:42
 2/5 zoliba' ***** válasza:
29%

mekkora gáz vagy.

Rá ne gyújts,mert felrobbansz.

2013. szept. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ja igen azt ilyen f*ssszfe*jek kimeljenek :)
2013. szept. 28. 08:16
 4/5 Baccardi01 ***** válasza:

Ezt nektek kellene eldönteni. Próbáljatok meg leülni és nyugodtan átgondolva megbeszélni ezt a problémát.

Ha ő is szeret, de kicsit elbizonytalanodott valamiért, akkor hassál rá egy beszélgetés keretein belül.

Sok sikert!

2013. szept. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 zoliba' ***** válasza:
minek jársz egyetemre? Takarítani? Sültkeszeg.
2013. szept. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!