Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy felejtsem el az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el az első nagy szerelmem, vagy még nincs minden veszve?

Figyelt kérdés
Valamivel több mint 3 évet voltunk együtt a barátnőmmel az első nagy szerelmek voltunk egymásnak,mindenben az elsők voltunk és nagyon megnyiltunk mind a ketten,kb.2 hónapja kijelentette hogy ő besokalt egyedül akar lenni már nem szeret úgy ahogy régen stb.(hozzá teszem tényleg megromlott a végén a dolog, nagyon sokat vesszekedtünk sajnos,szóval én megértem és valamilyen szinten jogosnak tartom).Ezt eddig még értem,de eltelt úgy 2 hét kb. amikor csak én keresstem ilyen napi szinten őt, de ezt ugye abba hagytam,egyszer eléggé összevesztünk újra elmondta hogy semmit nem akar már tőlem és letiltott f*cebookról.Én nem kerestem de rá egy hétre feloldott, hónap fordulónk napján azzal az indokkal hogy "nem bírta ki hogy ma ne írjon"elkezdtünk beszélgetni,az elején elég zárkozott volt de egy idő után elkezdet kéredzősködni voltam-e már valakivel,vagy mikor voltam utóljára boldog vagy kik ezek az új lány ismerőseim hasonló kérdések,csak azt nem értem hogy ha nem szeret miért érdekli ez?Nekem úgy tünt miután el mondtam neki hogy egyenlőre nincs más lány megnyugodott egy kicsit.Ez a kisebb dolog amit nem értek a másik ami teljesen összezavart az az hogy kb.egy hete oda jött hozzám beszégetni(kb 3.hét telt el hogy nem keresstük egymást a legutolsó facebookos beszélgetés óta) ,hogy egy ismerősétől azt halotta hogy nagyon kivagyok(közbe már nem szerencsére)és hogy aggódik értem nagyon de ezt mind könnyes szemmel.Persze én mondtam neki hogy jólvagyok nincs semmi baj ,ő probált volna beszélgetni de én inkább "gyorsan" elköszöntem tőle és mentem mert elég kellemetlen volt ez az egész hogy 3 hétig nem is keresett és most majdnem sírva elém állít hogy aggódik értem,úgylátam ez elég rosszul esett neki mármint hogy nem érdeklödtem felőle csak "le ráztam".Ja és azt is mondta hogy velem álmodot aznap este de erre se mondtam neki semmit,(különben ugyan arra az egyetemre járunk szóval látni láthat de általában elkerültük egymást).Mit akarhat vagy miért csinálja ezt ?Ha jól tudom azóta nem volt mással,én azt vettem ésszre már ahányszor láttam itt-ott vagy profilját megnéztem hogy rengeteget van a barátnőjivel amióta vége szinte mindig rajtuk lóg, nem tudom hogy akarhat-e tőlem valamit még vagy csak megszokás, és ez az indok is kitalált lehet?A segítségért előre is köszi!(19/f)

2013. okt. 15. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, öregem. Nehéz a nőket megérteni. Múlt hét közepén, még boldog volt velem, hétvégén már közölte, hogy a közönyön kívül semmit nem érez. Én pedig mindenem eldobtam érte. Most meg itt vagyok egyedül...


Legjobb, ha lezárod ezt az egészet. Ha valami nem megy, tényleg nem kell erőltetni... meg az idő eldönti. Sajnos ezek a közhelyek működnek a valóságban is.

2013. okt. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ha szakítottatok, akkor maradjatok ennél a formánál. Persze megpróbálhatjátok újra, de a végén megint dobni fog ezzel az ürüggyel, hogy neki sok vagy, ránősz a fejére és társai.

Gondolom most a barátságot akarná kettőtök között kialakítani, vagy csak szimplán hülyére venni téged, hogy a kedvére szórakozhasson. Azt tanácsolnám, hogy használd ki az egyetem előnyeit és bulizz, haverokkal legyél és csajozz (na meg tanulj egy kicsit :D).

Én két éve vagyok együtt a pasimmal, mostanában sokat veszekszünk, a szakítás mégsem fordul meg a fejemben. Ez hozzá járul a kapcsolathoz (sajnos). Szerintem ti már "kinőttétek" egymást, sok tapasztalatot szereztetek, de a vége itt véget ért. Sajnálom :S

20L

2013. okt. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!