Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan győzhetném meg apukámat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzhetném meg apukámat, hogy elengedhet nyugodtan a barátomhoz, nem történik majd semmi bajom az úton?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, van egy távkapcsolatom. A barátom kicsit fiatalabb nálam. Ősziszünetben is szeretnék náluk lenni,de apukám fél, hogy a vonaton egyedül bajom esik. Én megértem, hogy félt,de akkor is kiszeretnék menni a barátomhoz.

2013. okt. 21. 07:39
 1/10 /Anita_'94/ ***** válasza:
23%
Már annak is örülhetsz, hogy egyáltalán elfogadja a ''kapcsolatod'' 14 évesen. Amúgy nem fogod tudni meggyőzni, mert igaza van. Esetleg rávehetnéd valahogy, hogy vigyen oda, vagy kísérjen el.
2013. okt. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Osztom az első hozzászóló véleményét. Kérd meg apukádat hogy vigyen el, vagy kísérjen el. Ha nemet mond törődj. És teljesen igaza van amúgy
2013. okt. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jó,én elhiszem, hogy igaza van, de ő biztos,hogy nem kísérne el,ideje se lenne rá, meg semmi. A barátomat meg nem nagyon szeretném otthagyni ezek miatt...
2013. okt. 21. 08:04
 4/10 /Anita_'94/ ***** válasza:
Ettől függetlenül azért megemlíthetnéd neki, hogy akkor kísérjen el. Legalább látja, hogy tényleg fontos ez neked és talán megenyhül és elenged. Amúgy tényleg vigyázni kell az idiótákkal, cigányokkal, perverzekkel, mert nem biztos, hogy számíthatsz segítségre a többi utastól. Esetleg busszal nem tudnál menni? Az picit biztonságosabbnak tűnik, hátha az ellen nem tiltakozna. Vagy a barátod nem tudna jönni hozzátok?
2013. okt. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"kiszeretnék menni a barátomhoz." - ebből nekem az jön le, hogy külföldre szeretnél kimenni ... létezik?


és jól írta /Anita_'94/

2013. okt. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én biztos hogy nem engednélek ki. Nemhogy külföldre se sehova. 14 évesen minek van barátod? Pláne távkapcsolatod....hülye vagy te?
2013. okt. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Anita: teljesen igazad van abban,hogy a vonaton nem számíthatnék a tömegre,de azért csak nem hagynák,hogy megtámadjanak stb.főleg h általában amivel én megyek wonat az nem kabinos...hát a busz után majd utánanézek...

4.válaszoló:nem külföldi,vácdukai a barátom

5.válaszoló: nem vagyok hülye,csak szeretem a barátomat,ezzel mi a gond? Bármennyira tiltanak barátomtól, nem fogom úgyse ott hagyni!

2013. okt. 21. 09:54
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem neked való. fiatal vagy nagyon, még gyerek. minek kínzod magad ilyenekkel miért nem keresel olyat aki nem lakik messze vagy foglalkozol inkább a barátaiddal? úgyse fog örökké tartani. szerintem ezt te is tudod...
2013. okt. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hat ost mert ne legyen 14 evesen pasija hat ez mar alap dolog o nem egy apaca

csak azert van pasija mert jol nez ki es cso

hat nem hiszem hy elfog engedni de probalkozz ha nem enged akkor max vegytel egy csomag durexet amit az o szeme elot beraksz a taskadba akkor elfog engedni ha igy se akkor jojon pasid hozzad

2013. okt. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem alapdolog, ez már csak ennek az elb@**szott generációnak a szüleménye, hogy az rendben van ha kölykök szexelnek meg pasiznak, és még az apja aszizstáljon is hozzá. na ne nevettessetek már... amikor én 14 voltam baromi jól elvoltam pasik nélkül, sportoltam, tanultam stb nem az volt a legnagyobb gondom hogy nem találkozhatok a "szerelmemmel" aki ráadásul külföldön van. Ilyen fiatalon ostobaság távkapcsolatban élni. Soha semmilyen távkapcsolat nem hosszú életű, 14 évesen meg egyszerűen szánalomra méltó. apukád jól teszi hogy nem enged el. végre egy szülő aki odafigyel a gyerekére rendesen.
2013. okt. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!