Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, megfordult már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, megfordult már a fejetekben, hogy ha lesz gyereketek, akkor azt egyedül is felnevelhetitek? Mindenképpen együtt kell hozzá élni egy férjjel/élettárssal? Ha nem találjátok a szerelmet, akkor is bevállaljátok?

Figyelt kérdés
Én is lány vagyok.

2013. okt. 21. 08:44
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Kedves Előző!

Igen, van ilyen, de mégegyszer mondom, egyeztünk meg abban, hogy jobb ha van! Mást mondok, az is lehet jó, ha mar úgy alakul, hogy külön élnek, de a gyerek ismeri, szereti apucit és rendszeres a kapcsolat vele (és természetesen anyuci se akadályozza mindezt). Sőt mást mondok, az is tud egy szerencsés helyzet lenni, ha már apuci lelépett, hogy anya más oldalán találja meg a boldogságot, és a gyermeknek ő az apai példa. Csak azt nem tartom jónak, ha anya magának szüli, már előre így tervez, és nem érdekli, hogy a gyereknek mi az érdeke. Mindezek ellenére tudom, hogy van sok nem túl ideális apa, akik nem törődnek a gyerekekkel és anya, aki mindent megtesz, hogy a gyerek ne tartsa a kapcsolatot az apával (de a gyerektartás az kell). Akik viszont egyik kategóriába se tartoznak, és egyedül nevelik a gyermeküket, minden elismerésem, de kamaszkorban nincs könnyű dolguk.

2013. okt. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a kérdésedre is válaszoljak, ha 35 év felett lennék, akkor már bevállalnám, mert nem szeretnék gyermek nélkül maradni, de addig várnám a szerelmet, élném az életem. De az apa személye, személyisége akkor is fontos!

Előző voltam:)

2013. okt. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Az a nem normális,aki szerint ez normális. Önzőség. A gyereknek család kell, abba az apa is bele tartozik. Ha más férfi van helyette az nem ugyanaz. Azt meg főleg nem értem hogy ha alapból nem vagy szerelmes, miért és kinek akarnál gyereket?! Magadnak? Akkor önző vagy.Egy normális nő szerelmes a párjába, közösen tervezik a jövőt, ezért szül neki gyereket.
2019. nov. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!