Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szex után az ágyban pihegve a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Róóz Peter kérdése:

Szex után az ágyban pihegve a férfi azt mondja hasonló korú (43) barátnőjének, hogy ha újra nősülne, akkor 15 évvel fiatalabbat venne feleségül. Ez gáz?

Figyelt kérdés

Mire lehet számítani?

- A nő azt mondja: Szeretnéd mi, ne álmodozz, és hozzád bújuk?

- A nő mondja: Kapd be, és elmegy örökre?

- Vagy más?



2013. okt. 23. 21:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez gáz és megalázó.
2013. okt. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem kicsit:D Ki ez a tapló?
2013. okt. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem gáz, ha tisztáztátok, hogy ez egy szexkapcsolat.

Mondjuk nyilván nem kellemes ilyesmit hallani a nőnek, de ha amúgy sem akar többet, akkor meg úgysem számít...

(Mondjuk én magamban eléggé leírnám azt a pasit, aki kizárólag KOR alapján választ feleséget... mert elég sekélyek értékrendre vall.)

2013. okt. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez gáz:S
2013. okt. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ezt már elbaktad
2013. okt. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
hát ez elég rosszul esne akárkinek. az elsőre lehet számítani ha kicsit lazábbra tudja venni a dolgokat meg tudja hogy a pasi viccel.. de én nem szórakoznék ezzel.
2013. okt. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Embere valogatja,attol fugg ki hogy eli meg az efele kijelenteseket.Mi a parommal allandoan huzzuk egymast,kiveve ha mas is jelen van mert akkora marhasagokat ossze tudunk beszelni hogy masok azthinnek hogy eppen szakitunk. Bar azert ilyet talan meg en sem mondanek neki...
2013. okt. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
3: Én se kötném össze az életem egy vénemberrel!
2013. okt. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Most mi van? Szóval a nős pasi csalja a feleségét egy vele egykorú nővel, és egy 15 évvel fiatalabbról ábrándozik?


A kérdés is gáz...

2013. okt. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Egyik sem!

Számíts arra hogy ő meg majd azt mondja neked:

"Ha újra házasodhatnék, fiatalabb pasival tenném, annak legalább egy nyalifalitól már áll"

2013. okt. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!