Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hagytatok el már olyasvalakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagytatok el már olyasvalakit, akit szerettek, egy olyanért, aki sokkal jobban tetszett?

Figyelt kérdés

2013. nov. 18. 23:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
persze
2013. nov. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Bővebben? Megbántad esetleg?
2013. nov. 18. 23:18
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem.

Akit szeretek, azt nem hagyom el a világ legtökéletesebb külsejű emberéért sem. Eddig ha szakítottam (bár ez túlzás, nem voltak komoly vagy hosszú kapcsolatok), az a szerelem hiánya miatt volt kizárólag, nem volt "jobb pasi" a képben.

2013. nov. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ha mar ezen gondolkodsz akkor azt jelenti, hogy az elsőt már nem szereted igazán


u.i. én most pont azon mesterkedek, hogy hogyan csábíthatnék el egy olyan lányt akinek barátja van

2013. nov. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, aztán később meg is bántam. De újra visszakaptam barátomat, azóta együtt vagyunk, de most megint tetszik egy másik srác és nem tudom lépjek-e vagy sem, félek, hogy esetleg megint megbánnám.
2013. nov. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem. Nem vagyok hülye.
2013. nov. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen. Kétszer is voltam ilyen helyzetben. Az első kapcsolatomban nem bántam meg, hogy leléptem. sőőőt.. örültem, hogy valaki "megmentett" belőle. A másodiknál viszont keményen megbántam, hogy egy hirtelen fellángolás miatt elhagytam a barátomat. Pár hónap múlva szerencsére kibékültünk, soha nem többet nem tennék ilyet már.
2013. nov. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Balazs.LOL válasza:
Èrdekes ! Szerintem elèg gázos vagy :))
2013. nov. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
mennyi r*banc..ha valakit szeretsz es elhagyod masert akkor hol szeretted...-.- en sose tudtam volna elhagyni a baratom masert...
2013. nov. 19. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Soha nem hagyj el valakit akit szeretsz olyant aki tetszik mert aki tetszik majd elhagy olyanért akibe szerelmes.
2013. nov. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!