Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám magamból kiirtan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám magamból kiirtani azt, hogy ne szeressek meg soha senkit?

Figyelt kérdés

Nem bírom ki. Egyszerűen nem megy. Szörnyen fáj. Nem vágytam semmire, csak arra, hogy igazán szerethessek, és szeressenek. Nem értem, mi történt. Nem értek semmit. Úgy érzem, minél többet agyalok rajta, annál közelebb kerülök az őrület határához. Képtelen vagyok elfogadni, elengedni. Érzek valamit, de nem tudom mit, hogy egyáltalán jó vagy rossz, valódi, vagy sem.

Muszáj valamivel, valakivel elterelnem a gondolataim. Valahogy itt kell tartanom magam. De mindig, mikor hiszek, elhiszem, túlteszem magam, újrakezdem, akkor történik valami. Akkor engednek el. És ez csak akkor következik be, mikor elkezdek szeretni. Ezért kell megszüntetnem ezt a dolgot.



2013. nov. 20. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy még 20 éves sem vagy...
2013. nov. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami nem működik,nem feltétlenül kell kidobni,hanem megpróbálni megjavítani. Mondjuk túl sokat nem sikerült felgnom abból,amit írtál.
2013. nov. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mutasd meg nekem hol ígérte a jóisten vagy bárki más neked, hogy ha te bárkit is szeretni fogsz, az majd viszonozza. ez szerencse kérdése. eddig nem volt szerencséd, ennyi. van még pár évtized az életedben ami alatt bejöhet.
2013. nov. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A kasztrálás jo kiindulási pont!
2013. nov. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
19/l vagyok. Én nem dobtam el. Próbáltam. Próbálom. De van valami baj, valami komoly, és nem tudom mi. Ő dobott el, de fáj neki, érzem, hogy rosszul van. Nagyon bonyolult történet. nem tudom elengedni, magára hagyni, hiába kéri. Annyit tudok, hogy mióta én is megszerettem, mióta kimutattam, akkor romlott el. Ha talán ki tudnám kapcsolni ezt az érzést... Reálisabban látnám újra.
2013. nov. 20. 13:04
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát ez egy jó kérdés,én is szerettem volna már sokszor ezt,mert egyszerűen nem jön össze semmi a világon kapcsolatok terén.22 éves srác vagyok,és soha nem volt még rendes párkapcsolatom.Én is már kezdek beleőrülni és sokszor már butaságokat is gondolok a dolgokról,mert nem tudom hova tenni hogy nálam sokkal butább és gyengébb embereknek is van valakijük,nekem meg semmi nem jön össze,egyszerűen úgy érzem belebolondulok,mert nálam is a vágyak azért hajtanak,meg én is szeretném végre érezni,hogy nem egy senki vagyok,aki senkinek sem jön be,és végre valaki szeretne is. :/

De persze én ezt nem érhetem el,nem tudom miért de ahogy telnek az évek egyre rosszabb.Fejlesztettem már magam,mindent szinte megpróbáltam tényleg,és valahogy nem sikerül mégsem. :/

Na ezért is akarom végre ezt,hogy kiölni magamból amik az érzéseket generálják és akkor nem foglalkoznék ennyit ezekkel,és nem bolondulnék meg végleg teljesen. :/

2013. nov. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Ezt jól jegyezd meg, amit most írok: Ez még csak a kezdet. Sokkal, de sokkal rosszabb dolgok várnak rád az életben. Hidd el, nekem is így kezdődött, kb 19 voltam én is...Ne agyalj, engedd el. Nekem sokat segített az a felfogás, hogy aki menni akar, azt hagyni kell. Egy pasi sem érdemli meg, hogy sírjál utána, ha egyszer elenged. Hidd el!!! 36/L.
2013. nov. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#6. Én értelek. Nagyon is.


#7. Nem tudom elengedni. Nagyon bonyolult jellem. Engem félt, de ő maga sem boldog.

2013. nov. 20. 13:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem pont 3-4 hete ért véget egy kapcsolatom ennyit még egy pasi után se futottam, pedig nem volt egy álom pasi sem az ágyban sem máshogy nálam az ok hogy nem akarok egyedül lenni Németországban élek :( és kb senkit sem ismerek sőt neki nagyon sok extra dolgot csináltam meg az ágyban..stb meglepetések..úgy hogy csak 2 hónapot voltunk együtt sőt még annyit se most van egy másik fiú akitől félek hogy csak megdugni akar :( egyetértek az előttem kommentelővel aki menni akar menjen talán próbáld meg kívül állóként nézni a helyzetet mint egy barátnőd.. 20/l
2013. nov. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9: UUhh sajnálom,hogy ilyet kell átélned,de ne bánkódj azután az ember után,nem érdemelt meg téged. :/
2013. nov. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!