Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kéne hozzányúlnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne hozzányúlnom először odalent?

Figyelt kérdés
Szóval, eléggé belemelegedtünk a csókolózásba múltkor barátommal, már mindenfele járt a keze(csak ruhán keresztül), és hirtelen ilyen nem is tudom, vágyat éreztem, hogy megérintsem ott lent, nem akartam a gatyájába nyúlni, csak egyszerűen csinálni valamit, ami jólesik neki, de végül nem tudtam, mit kéne csinálni, úgyhogy inkább csak a combját simiztem kicsit.:D Én még szűz vagyok, és hogy mondjam, még soha nem fogtam férfiasságot, nem tudom mit kéne csinálnom, ha nem akarom konkrétan kiverni neki, csak kicsit kényeztetni.? 18L

2013. nov. 23. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Simogasd nadrago keresztul aztan nyulj be a gatyajaba
2013. nov. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Orsy070 ***** válasza:
Csok kozbe nyulj oda nyugodtan. Nem is kell benyulj egyenesen a nadragjaba csak simogazsd nadragon keresztul. ez tok normalis enis az eleen funak gondoltam de teljesen megszokot lesz egy ido utan csak az kovetkezuk utana hogy odan nyulsz felizgatod es utana lehet hogy szeretnezes lesz belole de az is oki 18 eves vagy eltudod donteni mit akarsz es vann annyi eszeb hogy bele gondolj mit teszel es valalod erte a feleloseget. ha barmi kerdesed van szivesen valaszolok 20/L.
2013. nov. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ezt meg tudjátok beszélni.

Kérd meg, hogy mutassa meg, vegye elő, hogy meg tudd nézni, tapintani.

Nagy örömmel fog állni a rendelkezésedre. Szó szerint ;)

Ennyire egyszerű :)

2013. nov. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
simogasd gatyán keresztül, de be is nyúlhatsz és ott is csinálhatod ugyanezt. először én is féltem így inkább nem csináltam semmit szegénynek:P
2013. nov. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

De ez az, hogy még nem szeretném, ha további eseményekbe torkollna, ha értitek.:P Csak valamit szeretnék csinálni, mert ő már gatyán keresztül csinálta nekem, ami naggyon jó volt, és úgy érzem, hogy én meg nem tudom hogy viszonozni, mert AZT még nem akarom. Még azt sem tudom, hogy arra kész vagyok-e, h ő benyúljon az én bugyimba.

Am köszi a válaszokat!:)

2013. nov. 23. 13:12
 6/11 anonim ***** válasza:

Figyi. Ahogy jól felizgatod, és el is sütöd, tuti nem lesz más, te meg mindent megtanulsz,látsz,tapasztalsz.

Mondok egy baromi egyszerű okot. Az elővett szerszám miután elsült, a tejföl kompletten körben eláztatja a nadrágot. Lesz rohangálás, törölközés :DDD

Szerintem ne variálj, ha érdekel a dolog simán meg tudod kérni, ne legyenek már tabuk egy párkapcsolatban.

Simán meg lehet dumálni, hogy gyak: kivered neki, de többet nem akarsz.

2013. nov. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell sietni. Lehet együtt fürdeni, pancsolni a fürdőkádban órákig úgy is,hogy nem értek egymáshoz. Félhomály, gyertyák és habfürdő, mosakodás.Ha van kedved, segítesz neki a mosakodásban. Megmosod a lábát, térdét, hónalját. Órákig is lehet fürdeni, mindig csak egy kis meleg vizet kell hozzáengedni a vízhez, ha hűlne. Meg az is jó, ha kellemes meleg van a fürdőszobában. Messze nem kell még orgazmusig eljutni, eljuttatni.ÓÓÓ, hol van az még, ráértek. Az érintés, petting, vizsgálgatás bőven elég. Kényeztetésnek bőven elég, ha szappannal, tusfürdővel megmosod és néha hozzáérsz. Mond neki, hogy most pedig szeretném megvizsgálni és tényleg nyugodtan megnézheted, megvizsgálgathatod. Ha van egy kis humora, akkor mosolyogni fog. Szóval a petting művészetéről lehetne itt bővebben írni, javaslom, hogy petting irányba kezdj el gondolkodni,olvasgatni, nekünk erre hívták fel a figyelmünket a gimiben és így 35 évesen azt gondolom, hogy jó tanáraink voltak a suliban.(Volt egy délután a suliban a szeretetről, szexről, és akkor volt szó a pettingről, mint amit a fiataloknak fejlődési lépcsőt nem szabadna kihagyniuk, javasolt tanulási lépcső.) [link]
2013. nov. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez a cikk is a pettingről szól:

[link]

2013. nov. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Még előbb fel kéne nőnöd talán, nem éretlenül bohóckodni pasasokkal.
2013. nov. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Dr Szilágy Vilmos szexológus könyvére találtam rá:

Intim-kapcsolat kézikönyve

Az 1994-es kiadás módosítása, 2011-ben

[link]


Dr Buda Béla, Dr Szilágyi Vilmos, Dr Lux Elvira szexológus írásai 18 évesen azért elolvashatóak.Pl. Lux Elvira Erogén zónák - A férfi erogén zónái című cikke

[link]


Ez pedig a Magyar Szexológiai Társaság oldala:

[link]


[link]

2013. nov. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!