Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ismertek olyasvalakit, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyasvalakit, akinek a kapcsolata egy 3. személy, de nem megcsalás miatt ment tönkre?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok hogy pl. valakinek a rokona/barátja nem tudta elfogadni a párját vagy fordítva, és ezen vesztek össze.

2013. dec. 4. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, nálunk nagyrészt anyósom keserítette meg a kapcsolatunkat, bár nem ez volt a fő ok, de nagyon sokban közrejátszott. Mi azóta is barátok vagyunk, néha megkérdezem, hogy a hülye anyja hogy van és ennyi kb.
2013. dec. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom ide tartozik-e de az én pasimat egyik lány barátja nyúlta le a hátam mögött.
2013. dec. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Összehaverkodtam egy fiúval, akit utált a barátom, végül miatta szakított velem, aztán összejöttem vele és nagyon nem bánom ^^
2013. dec. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hmm igen...


exemnek volt egy évfolyamtársa, akiről sokat hallottam és eléggé féltékeny voltam rá. amikor ezt megtudta, direkt tovább húzta az agyamat, mondogatta, hogy milyen szép, milyen okos... azt hitte, ez majd segít. hát nem. onnantól kezdve a legkisebb dolgok miatt is ugrottam. megbeszéltem vele, hogy hagyja abba, abba is hagyta, de én már nem tudtam neki megbocsátani. ez volt az a hibája, ami miatt az összes többin nem tudtam túllépni. hosszú ideig jártunk még, de már nem volt olyan jó. teljesen kiábrándultam belőle, és szakítottunk.


a mostani barátom exére voltam nagyon féltékeny, mert szakítás után is jóban voltak. de (nem miattam) megszakadt a kapcsolatuk. ennek örültem, de változatlanul is féltékenykedtem. a barátom azt mondta, nem fognak többet beszélni. hittem neki, de a hátam mögött tovább beszéltek, kb naponta, flörtölősen. lebukott. de megbocsátottam neki... legalábbis próbálok.

2013. dec. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogyne!

Anyósom + a sógornőm évekig módszeresen hülyítették, meg 'hergelték' ellenem a férjem, aminek meg is lett az eredménye. (A férjemnek 35 éves koráig nem sikerült leválni az anyjáról, tehát amit ő mondott, az szentírás volt.)

Most már a saját feje/ döntései után megy - csak eddigre már elválunk...

2016. dec. 31. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok: UPDATE: az az exem aki a volt csajával flörtölgetett a hátam mögött, végül ő lett a befutó, tehát mi szakítottunk ők meg összejöttek.

a mostani barátomra is néha ráír az exe és rohadtul zavar de a barátom nem hajlandó megszakítani vele a kapcsolatot.


úgy tűnik én ilyeneket fogok ki, akiknek nem vagyok elég és volt meg új nőkre buknak inkább :')

2016. dec. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!