Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti engednétek a 14 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti engednétek a 14 éves lányotoknak hogy 20+-os fiúkkal járjon de 30 alattival?

Figyelt kérdés

2013. dec. 4. 21:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Körülbelül kiszedném a csávónak a golyóit, és megetetném vele
2013. dec. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%

Ismerek egy megtörtént esetet. A fiú 23 volt a lány 14 és hát a lány kamuzott aszüleinek,hogy ő a 16 éves pasijához fog menni, de közben a huszonéves gyerekkel talizott és hát lebukta, a lány szüleivel összefutottak a városban. A lány szülei viszont azt hitték a gyerek is tini, így nem lett semmi sem belőle.

Tanulság, ha már huszonéves pedomaci vagy nézzél ki úgy, mint egy tini! XD

2013. dec. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Költőnő? ***** válasza:
nincs gyermekem, de sok ismerősömnek van már hasonló korú... Azt látom, h tiltani felesleges. Úgyis megtalálják a módját, h kibújjanak alóla. Ha már ilyen eset állna fenn, akkor már inkább megpróbálnék elbeszélgetni vele erről.
2013. dec. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
én vagyok a lány... aki vonzódik az idősebb fiúk/férfiak iránt, és ők is irántam... tetszik hogy oda mernek jönni,hogy nem beszélnek a gyerekes hülyeségeikről... :)
2013. dec. 4. 21:44
 5/14 anonim ***** válasza:
Remélném, ennyi idő alatt legalább annyi nevelést, példamutatást tudtam neki adni, hogy ne csináljon meggondolatlanságokat.
2013. dec. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

szép volt 2-es!


Előttem, és az anyja előtt lehet fiúzni. Együtt aludni: NO!

Különben heretépés!

2013. dec. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy oda mennek hozzád Baba! Most kerekedett ki a cicid, és popsid, és a csípőd is kezd nőies lenni. Hidd el 2 szex és 2-3 hónap "járás" után... change!
2013. dec. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ő... hát...általában 27-20 nak néznek test alapján, kicsi cicim van széles csípővel keskeny derékkal, és ki mondta h szexelni akarok, próbára tenném h tud-e várni... :)
2013. dec. 4. 22:23
 9/14 anonim válasza:
100%
nem. most komolyan 6 év korkülönbség. most egy 24 éves pont meg foglya várni míg felnősz. továbbá egy ilyen korú férfinak vannak szexuális igényei amiket 14 évesen nem tudsz betölteni,vagy ha igen az meg már bűncselekmény. ilyen korkülönbséggel nem lehet szerintem kapcsolat.
2013. dec. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Költőnő? ***** válasza:
100%

nahh. Van egy haverom 34 éves és összejött egy 16 éves lánnyal.

Eleve fura volt az egész, merthát mégiscsak ugye majdnem a lánya lehetne, dehát mki próbálta megérteni. Iszonyat sokat küzdött a szülőkkel is a srác, mert érthető módon ők sem nézték jó szemmel.

Súrlódások vannak, és ennek a java a korkülönbségekből fakad.

Amúgy tényleg szereti a lányt, csak nekünk pl találkozókkor kellemetlen néha, h egy "gyerek" is van velünk merthát arról én max nosztalgiázni tudok, milyen volt a középiskola, ugyanakkor bennem van egyfajta kötelességtudat is, h igyekszem jó példát mutatni neki.

Lehet, h ez hülyeség. De ha mondjuk nekem lenne egy 16 éves lányom és egy-egy estéje úgy végződne, ahogy most az enyém, csomókban hullana a hajam.

Ezt így nem tudom érthetőbben elmagyarázni.

2013. dec. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!