Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnam fokozni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnam fokozni az erzeseket?

Figyelt kérdés
A baratommal minden rendben volt, negy honap utan szakitott velem, amit nagyon rosszul viseltem. Masfel het elteltevel elmondta, hogy hianyzom neki es ujra velem akar lenni. Ma talalkoztunk, csokoloztunk. Az lenne a kerdesem, hogy mivel tudnam huzni kicsit az agyat, hogy azt erezze ujra meg kell hoditania es vissza kell nyernie a bizalmamat? Szerintetek?

2013. dec. 10. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel, tavaly szerelmet vallott nekem egy lány, de akkor másba voltam szerelmes ezért visszautasítottam, de nagyon megbántam. Beszéltem vele de azt mondja nem tud nekem megbocsájtani? Szerintem reménytelen eset, de legalább ha tudnák valamit tenni hogy ne bántson hogy nem sikerült az nagyon jó volna.
2013. dec. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Legyel kicsit tavolsagtarto. Pl ne csokolozz vele az elso talalkozaskor.

Persze azt sem art ha tudod, hogy egy honap utan szakit, ujra osszejon, az altalaban arrol szol, hogy most epp nincs jobb, es addig sem akar "unatkozni".

2013. dec. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2.

+1

2013. dec. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ott elrontottam, hogy mar elso alkalommal.csokoloztam vele, de ezek utan h legyek tavoksagtarto? :/ Pl a szeretkezeshez biztos ido kell majd, es legalabb ot is felcsigazom majd de ezen kivul vmi tipp?
2013. dec. 10. 17:31
 5/5 anonim válasza:
Nekem csak átlagos dolgok jutnak eszembe pl. ne vedd fel rögtön, amikor hív, hanem várj egy kicsit, és csak utána. Ugyanígy facebookon se kell rögtön visszaírni, hanem elég 2-3 perc után(ha folyamatosan gépnél vagy). Nem kell minden nap ráérned. Szervezz a barátnőiddel is programokat stb. :D
2013. dec. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!