Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok, mennyi átlagosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mennyi átlagosan a szenvedélyes szerelem "szavatossági ideje"?

Figyelt kérdés
Nagyjából négy és fél éve érzek szerelmet egy férfi iránt, akihez amolyan klasszikus 'se veled - se nélküled' viszony fűz. Jelenleg egymástól relatíve messze élünk. Ő családot szeretne velem, viszont én bizonytalan vagyok az érzéseiben, és a legjobbat akarom neki, nem akarom, hogy a kapcsolatunk megalkuvás legyen a részéről. Létezik, hogy 5 év után ébred rá valaki, hogy szerelmes a másikba? Én szeretem, de kevésbé szenvedélyesen, mint egykor. Elég ez vajon egy közös jövőhöz?

2013. dec. 12. 02:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon változó.. A szerencsésebb párok hosszú-hosszú évekig szerelmesek egymásba, van akiknél hamar elmúlik, néha pedig csak egy éjszakán át tart :)
2013. dec. 12. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Én is 77%-os vagyok.
2013. dec. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló, valóban, én is úgy érzem, hogy óriási szerencse kell ahhoz, hogy egy párkapcsolatban mindkét fél valós szerelmet legyen képes érezni a másik iránt. Igaz az, hogy az emberek különbözően szeretnek? A mód, ahogyan pl én szeretek a legeslegmélyebben, azt más ember egyszerűen másként éli meg?
2013. dec. 12. 02:39
 4/8 anonim ***** válasza:

140801


év/hónap/nap

2013. dec. 12. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkó még van 10 év hátra! :D egész biztató, köszi!
2013. dec. 12. 03:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Létezik, hogy 5 év után ébred rá valaki, hogy szerelmes a másikba? Én szeretem, de kevésbé szenvedélyesen, mint egykor...


Ja létezik, egyik ismerősöm 6osztályos gimibe ment, már az első naptól kezdve osztálytársa egy fiú, 3 év után lettek nagyon jó barátok, mindent megbeszéltek egymással ,mindent tudtak egymásról, mint az igazi barátok! Mindkettőnek volt több szerelme, párkapcsolata is a gimi alatt. Voltak megszakítások a barátságukban, pl. egy bálon félév csend után beszélték meg a dolgokat...és utána egyre többet, szalagavatón meg már megvolt a csók :")

És együtt vannak!

Szóval... :D


18/L

2013. dec. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kszönöm :) Legyen igazad <3
2013. dec. 13. 06:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Nézd, kedves kérdező! Én a helyedben nem bíznék ebben a szerelemben. Már az, hogy "a legjobbat akarom neki, nem akarom, hogy a kapcsolatunk megalkuvás legyen a részéről" jellegű szöveget írsz, már az jelzi, hogy ez csak egy amolyan kis kommersz szerelmecske. Erre házasságot, vagy közös jövőt tervezni butaság lenne. Ha majd találkozol valakivel, ha találkozol a NAGY Ő-vel, azt meg fogod érzeni! Teljes bizonyossággal tudni fogod, és nem tőlünk kérdezed majd. Sikeres keresgélést!
2013. dec. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!