Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnőm örökre velem akar lenni, mert annyira szeret, én meg szeretem, de nem hiszem, hogy vele akarom leélni az életem?

Figyelt kérdés
Én 21 és Ő pedig 20 éves. Nagyon szeret s Én is őt, de nemtudom, hogy örökre tudnám-e szeretni? SZerintetek, mit tegyek? (bármi pontosítás kell, írjátok)

2013. dec. 20. 14:03
1 2
 1/12 Jézus :) ***** válasza:
Ezzel irány a Mounika shou-ba!
2013. dec. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ricsike fejezd már be a marhaságod.. Ahelyett hogy odamennél valakihez az iskoládban vagy ovodádban nem tudom hova jársz . Itt várod a megváltást .. Pedig ez rohadtúl nem így működik
2013. dec. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
mond neki hogy : szereted de ne tervezgessük még a jövöt .. hozz amit hoz.
2013. dec. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nemtudom, hogy örökre tudnám-e szeretni? SZerintetek, mit tegyek?

Próbálkozz. Hátha mégis...

2013. dec. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mi is mondtuk , az exemmel , "hogy örökre veled akarok lenni, mindig szeretni foglak", azóta 3 éve már nem beszélünk , a szerelem sokmindent képes belőled kihozni , mondsz olyan dolgokat is , amiket nem is gondolsz komolyan , csak ott van az a bizonyos rózsaszin köd. Szerintem , ha még egyszer mondja ezt , mondd neki , hogy azt majd az idő eldönti, aztán vagy szakítotok vagy együtt maradtok.

Ne ígérj semmit mikor boldog vagy, ne válaszolj mikor dühös vagy és ne dönts mikor szomorú vagy!

2013. dec. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát te jó hülye vagy, én örülnék ha vége egy lány ilyet mondana nekem,te meg elakarod dobni. áááh
2013. dec. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én boldog lennék hogy van egy ilyen csaj a tobbi felszines ribik kozott.
2013. dec. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha szereted most, akkor a csak azzal törődj. A többit megválaszolja majd az idő. Ő sem jós, te sem, mi sem itt (gondolom, de ha tévedek akkor bocsi). A legjobb egyébként amit tehetsz (viccen kívül) ilyenkor.

Amikor ezt mondja neked, nézz rá, úgy, mint aki értékeli mindezt, ez tényleg szép :D , de azért nem vagy naiv tini lányka már. :DDD Szóval mosolyogj rá, ölelgesd meg, adj neki egy puszit és mondd: "Oké" :D

2013. dec. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát te hülye vagy :D
2013. dec. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Barom!
2013. dec. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!