Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miért szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért szeretném gondolatban állandóan megcsalni a barátomat?

Figyelt kérdés
Mármint nem konkrétan gondolok arra,hogy milyen lenne megcsalni,hanem ha becsukom a szemem elalvás előtt vagy csak simán álmodozni van kedvem,akkor nem a barátom jut eszembe,hanem az egyik osztálytársam. Már tavaly is észrevettem,hogy tetszik nekem az osztálytársam,akit az egyszerűség kedvéért nevezzünk most Petinek.De ő nem figyelt fel rám és ezért nem is foglalkoztam a dologgal(ekkor még nem voltam együtt a jelenlegi barátommal). De idén egyre többet beszélgetek vele az unalmas tanórákon és nagyon jól érzem magam a társaságában. A legjobb barátnőm is észrevette az egyik órán,hogy milyen jól elvagyunk egymással,és később szóvá is tette,"milyen cukik voltunk együtt" meg hogy "ebből még lesz valami". Ezelőtt,de ezek után méginkább ő lett a gondolataim főszereplője. Odáig fajultak a dolgok,hogy szakítani akartam a barátommal,mert ráébresztett a barátnőm,hogy valójában én nem is szeretem,csak önbizalomhiányból vagyok vele,mivel a barátom egyáltalán nem az én stílusom sem külsőre sem belsőre. Peti pedig teljesen az én stílusom. De amikor újra találkoztam a barátommal és el akartam mondani neki mindent,egyszerűen nem tudtam megbántani. Aztán az jutott eszembe,hogy "Miért is akarok én szakítani azzal az emberrel,aki szeret,tisztel,megért?". És már nem is akartam szakítani. Most ugyebár téliszünet van a suliban,és mivel én messze lakom onnan,ahová suliba járok,nem hiszem,hogy találkozni fogok Petivel a szünet végéig. De rettenetesen félek attól,hogy ha újra látom és beszélek vele,meg akar majd csókolni és én hagyni fogom neki. Pedig nem szeretném megcsalni a barátomat komolyan,mert tényleg nem érdemli meg,hogy ezt tegyem vele. És most teljesen össze vagyok zavarodva. Nem tudom,hogy tényleg szeretem-e a barátomat vagy tényleg csak önbizalomjavítónak használom őt tudat alatt. Kérlek mondjatok valami véleményt,hogy látjátok a helyzetemet külső szemlélőkként. Iszonyat bizonytalan vagyok. 17/L

2013. dec. 24. 01:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik sokkal inkább Petit használod önbizalom javítónak.
2013. dec. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
5 betű.
2013. dec. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Singularity, miből gondolod,hogy petit használom önbizalomjavítónak? És másik anonim felhasználó,mi lenne az az 5 betű,amit hozzáfűznél?
2013. dec. 24. 01:19
 4/12 anonim válasza:
100%
Világos hogy nem szereted eléggé a barátodat, és lehet hogy "Petit" sem, ezt már neked kell tudnod. Viszont ha összejössz Petivel, ha nem akkor is szakítanod kéne a barátoddal, mert szerintem a kapcsolatotok nem az igazi, másrészt nagyon nagy szemetség lenne még csak véletlenül is megcsalni.
2013. dec. 24. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
k u r v a
2013. dec. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Petit még nem ismerem annyira,hogy egyszerűen kijelenthessem,szeretem-e vagy sem. Kedvelem. A dolgokat viszont még az is bonyolítja,hogy Peti iskolát szeretne váltani. És igen tudom,hogy állati nagy szemétség lenne megcsalni a barátomat. Igen,valószínűleg tényleg szakítanom kellene vele,csak iszonyatosan félek a magánytól. Peti elmegy,az exbarátom megutál és én egyes egyedül fogok maradni. És talán ettől félek a legjobban.
2013. dec. 24. 18:37
 7/12 naszredin válasza:
Tudod ha már az agyadba megvillant a gondolat akkor te igazából nem szereted őt!!! de legalább magadnak ne hazudj! felesleges mert egy idő után arra leszel figyelmes mindenkivel ezt fogod tenni! s tudod a köznyelv hogy hívja az ilyen lányokat!!! megsúgom! K betűvel kezdődik!!!
2013. dec. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Ne félj tőle, sokan vannak egyedül, még se dől össze a világ. 17 éves vagy, ebben a korban mindenki érdekel, és gondolom a szex gondolatával is eljátszol. És ilyenkor nem a barátodra gondolsz. Nekem volt dolgom egy 17 éves lánnyal, ezért is tudom jól. 25/F
2013. dec. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem az a kérdés, hogy miért is akarsz szakítani olyan emberrel, aki szeret, tisztel és megért? Hanem az, hogy miért nem?

Hiszen te nem viszonzod ezeket a dolgokat, akkor minek szivatod?

És nyilván nem ő lesz életed párja, hisz még csak 17 éves vagy, és máris másról álmodozol... Haldokló kapcsolatokban nem érdemes maradni, főleg ha csak azért maradnál, mert jól esik, hogy szeret... olyan emberrel kell lenni, akit te is szeretsz, tiszta szívből... ne mondd nekem, hogy te ezt érzed...

2013. dec. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt hittem azt érzem,de pont karácsony előtt döbbentem rá,hogy mégsem. Eltűnt a rózsaszín köd. Igen,tényleg a szakítás a legjobb megoldás. Talán jó is lesz függetlennek és szabadnak lenni. Megvárom,hogy elteljenek az ünnepek aztán véget vetek a kapcsolatnak.
2013. dec. 25. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!