Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! :D Nálatok volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! :D Nálatok volt már olyan h nagyon szerelemesek voltatok vkibe, találkozgattok, beszélgettek. A fiú nagyon kedves veletek, minden nagyon jó. De ez az egész hirtelen elmúlik? Mondjuk 2 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Még csók sem volt, se kézen fogás. Egyre közelebb kerülünk egymáshoz. De mostanában a lány egyik napról a másikra teljesen közömbös lett velem és azóta is mindig csak én írok rá.

Mit csináljak? Írjak rá 101.-jére is? Eddig nagyon akarta a kapcsolatot, Ő hívott el először h találkozhatnánk, annyira kézenfekvő volt. De egyik nap már egymást pusziltuk, másik nap meg rám se nézett, alig szólt hozzám és ez van 3-4 napja.. Kezdek aggódni... :/


Mit kéne csináljak? Lányok ha csinálnátok, akkor miért csinápnátok ilyet? Van ilyen h halálosan szerelmes az első 2 hónapban, akármit megtenne értem és most kb. le se sz@r.. :/


Köszönöm előre is a segítségeteket! :DDD



2014. jan. 2. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

mert nem volt csók


mit álltál mint egy ?

2014. jan. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát látod... ez az, hogy addig volt "szerelmes", amíg nem is ismert... aztán ledőlt az ideál, és már nem szerelmes.

Fordítva sokkal hitelesebb, jobban bízom az olyanokban, akik az elején még nem szerelmesek, aztán később, miután megismertek, igen!

2014. jan. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Hívd el valahova. Lépj! Te vagy a fiú!
2014. jan. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Kíváncsi vagyok hogy alakulnak a dolgok...írd majd le légyszi :D Hányszor találkoztatok? Sokat beszéltetek élőben?
2014. jan. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
vagy lehet megtudott valamit rolad
2014. jan. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
vagy megtudott vmit rólad vagy a csók kéne
2014. jan. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 pannii1125 válasza:
hát lehet hogy a következő fokra akrt lépni .pl. a csók.. lehet az a baja hogy még nem csokoloztatok meg semmi lehet ezt hiányolja. van olyan lánytipus aki szereti ha lassan haldtok a kapcsolatterén és van aki az első randit már azzal kezdik. nekem is ez volt megkérdezte a csávó hogy járunk-e és egybőllekapot.. én ezt utálom.lehet ő ilyen tipus
2014. jan. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Csókot!! Ha nem lépsz azt hiheti nem is kell neked...ezért próbálhat kiszorítani.
2014. jan. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :DDD :))) :DDD
2014. jan. 7. 23:50
 10/11 anonim válasza:
És ha a fiúk csinálnak ilyet? Az mit jelent. Nekem ez volt egy sráccal, de már régebb. Azóta túlléptem rajta, de azért érdekelne.
2014. szept. 17. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!