Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit kéne tennem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem? Adjatok tanácsokat!

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nekem tetszik mivel 12 órahosszára "össze voltunk zárva" és néha-néha beszélgettünk. Vagyis nem sokat beszéltünk de jó fej volt és mindig segíteni próbált. A gond az, hogy az osztálytársam aki MINDENT megkap az élettől, ismeri őt és ez számomra nagy hátrány mivel ő a központja mindennek(a "menő") és amint említettem mindent megkap ezért még simán összejöhetnek. Másrészt a srác is elég népszerű meg túl jó arc hogy pont én kelljek neki. úgy érzem hogy ő túl jó hozzám és emiatt félek, még facebookon sem merem bejelölni mert félek mit gondolna rólam.(<--tudom, hogy ez a mondat szánalmas de ez van) és rosszul is esik hogy az osztálytársammal ilyen jóban van így úgy érzem esélyem sincs nála. először mikor megláttam teljesen bunkónak néztem csak aztán beszéltünk és annyira megszerettem mint mást soha pedig 4 évig voltam szerelmes 1 fiúban folyamatosan és még az iránt sem sírtam ennyit mint most iránta. 3-4 év a korkülönbség. kérlek írjatok valami megnyugtatót vagy adjatok tanácsot!

2014. jan. 3. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
De hülye vagy 2 pofon kene neked
2014. jan. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
helo.!:) Szerinte hagyad a fenébe nem éri meg ez az ember hogy megkapjon téged, ha érdekelnéd már rég téged választott volna, vagyis hogy te irántad érdeklődni.. és több önbizalom. biztos te is gyönyörű vagy és attól még mert van az a lány mert akkor ő most nagyon menő mert mindent megkap... de lehet hogy bellül egy nagy szart se ér az a lány;)
2014. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Na most kedves első, miért kéne neki pofon?!

És olvasni nem tudó második, egy fiú tetszik neki. -.-

Amúgy szerintem ha ekkora a kor különbség alapból hagynod kéne nem sok az esélyed... Hány évesek vagytok?

2014. jan. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
én13 ő16
2014. jan. 3. 21:58
 5/12 anonim ***** válasza:
Hagyd! Az sok!
2014. jan. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
sztem nem nagy a korkülömbség
2014. jan. 3. 22:01
 7/12 anonim ***** válasza:
De a pasinak az lesz...
2014. jan. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szerintem úgy kedvel, mint "póthúgocskáját", nem mint barátnőt...
2014. jan. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hát amint látom senkinek nem esett le hogy majdnem össze jött az osztálytársammal -.-
2014. jan. 9. 15:47
 10/12 anonim ***** válasza:
De tenyleg sok. Pont abba a korosztalyba vagytok ahol sok
2014. márc. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!