Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 4 hónapja vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónapja vagyok együtt a barátommal távkapcsolatban, így alig találkozunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy ideig nagyon jól megvagyunk aztán hirtelen elkezd idegesíteni, túlságosan nyomul, megfojt. Nagyon szeret, már 3x szakítottam vele, ha nem vagyunk együtt hiányzik utána pedig újból kezdődik az egész.

2014. jan. 10. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismerj meg engem!
2014. jan. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:))
2014. jan. 10. 17:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Irj privát üzit
2014. jan. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne menj bele távkapcsolatba!

Csak a baj van vele. Annak hogy havonta 1X találkoztok annak nem sok értelme van.

Szerintem szakítanod kéne vele és inkább valaki olyat keresni aki a közeledben lakik.

Legyél válogatós.

Írj össze egy listát ami fontos neked, (ha pl 30 pont van a listádon mond azt hogy ha valaki nem éri el a 25 pontot akkor nem kerülsz vele közelebbi kapcsolatba).

Nekem

2014. jan. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Ne menj bele távkapcsolatba!

Csak a baj van vele. Annak hogy havonta 1X találkoztok annak nem sok értelme van.

Szerintem szakítanod kéne vele és inkább valaki olyat keresni aki a közeledben lakik.

Legyél válogatós.

Írj össze egy listát ami fontos neked, (ha pl 30 pont van a listádon mond azt hogy ha valaki nem éri el a 25 pontot akkor nem kerülsz vele közelebbi kapcsolatba).

Nekem ez nagyon bevált.

19/N Menyasszony

2014. jan. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2 dolog:

- Nem mindenki bírja a távkapcsolatot. Még akkor is, ha megvan hozzá a tökéletes partnered, olyan "apróságok", mint a testiség hiánya tönkre tehetik a kapcsolatot.

- Van egy olyan sanda gyanúm, hogy a nyomulás-megfojtás akkor is probléma lenne, ha nem távkapcsolatban lennétek. Azt viszont te tudod, hogy hányszor és hogyan próbáltad orvosolni a helyzetet és a barátod mennyire (nem) együttműködő.

Annak nem sok értelme van, hogy havonta 1x szakítsatok.

2014. jan. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönök minden választ:)
2014. jan. 11. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!