Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan fogom tudni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan fogom tudni, hogy megtaláltam az igazit?

Figyelt kérdés

2014. jan. 10. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezen ne görcsölj. Érezni fogod. Ez biztos.
2014. jan. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ez olyan mint mikor gyerekként azon gondolkoztam hogy honnan tudom hogy szerelmes vagyok-e :)

majd érzed

2014. jan. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs egyetlen igazi, ne is várj rá.

Csak szeress szabadon, elvárások nélkül. Ha elképzeled magadnak az igazit, csak korlátozni fog.

2014. jan. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudni,hanem érezni fogod,és akkor már nem merül fel benned ez a kérdés.
2014. jan. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen is van igazi, nagy ő, lelki társ! Úgy hívod ahogy akarod. Csak azok nem hisznek benne, akik nem találták meg azt az egyet.


Egyébként pedig érezni fogod. Én megéreztem, mert életemben először, több kapcsolat után, szerelmes lettem, 24 éves koromban. Egy 12 órás első randi alatt:) A férjem is így volt vele, végül is, a második randin szerelmet vallott nekem, utána pedig én is neki:)


Azóta is így érzünk, és már 2 éve házasok vagyunk:)


Soha senki más iránt nem éreztem ilyet.


27/N

2014. jan. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Amélia:) ***** válasza:
szerintem megérzi az ember ^^
2014. jan. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!