Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítottam, de szeretem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam, de szeretem. Lesz még ebből valami?

Figyelt kérdés

3 év 3 hónapig voltunk együtt.

A történet:

Eleinte..(mint ahogy meg van írva) minden szép és jó volt, kb 1,5 évig.

Majd elkezdett féltékenykedni, kiakadt mindenért, mindig keresett, nem volt egy szabad percem...szakítottam.. majd rá 2 hétre ujra összejöttünk. (ő keresett fel újra.)

Majd rá 1 évre, ujra szakítottunk, de akkor már ő velem. a sok vita, elege lett belőle.. majd rá 1 hétre újra összejöttünk.

Ám a probléma..miután kibékültünk, első pár hétben minden szép és jó volt.. majd nem keresett napokig.. akkor beszéltünk csak ha kerestem, hetente max 1x jött át hozzám. (Addig szinte minden nap együtt aludtunk)

Nagyon fájt, mert nem értettem mi történt. Közölte, hogy neki időre van szüksége, egyedüllétre. Nehezen fogadtam el, mivel nekem jólesett volna legalább látni, többször mint 1x 1 héten. Hivogattam..kerestem.persze minden beszélgetésünkből veszekedés lett. Majd egyik este elhatároztam tény elé állítom. Mondtam neki, hogy vagy érdelődik irántam és velem lesz egy kicsit többet, vagy hagyjuk. Ő azt mondta nem tud ezellen tenni, így szakítottunk. Totál ki voltam bukva, mert attól h szakítottam, szerettem..szeretem. Majd rá 1 hétre lefeküdtünk egymással, de közölte hogy ez neki semmit sem változtat a döntésünkön..tehát barátok. Mégjobban kiborultam..sírtam. majd beszélgettünk neten még,és kiderült, hogy van egy lány a suliijában aki tetzik neki, és beszélgetnek..de még irántam is érez valamit..meg hiányzom neki.Persze találkozni akartam vele.. át is jött.. úgy ölelt mint régen.. fülembe suttogta h szeret..sírt, hogy hiányzom, de fél az újrakezdéstől, hogy ujra veszekednénk.és azt nem szeretné.

Nagyon hiányzik ... napról napra egyre jobban. :(

Ismerkedtem egy fiúval, rendes meg minden.. de nem tudnék vele elképzelni semmit sem..nem tudok túl lépni.. tudom nem megy egyhamar..de megöl a gondolat, hogy ő mással lehet.. nemtudom.. ( szakítás óta 1 hónap telt el.) és már nem beszélünk több mint 1 hete.

Annyira reménykedek, hogy van még közös jövőnk.. csak neki sok volt minden... Neki én voltam az 1. mindenféle értelemben.

Mit csináljak? Nagyon szeretem.. mindennél jobban! :(

Lehet még esély bármire is?

Válaszaitokat köszönöm!

22/ L

a fiú 20



2014. jan. 16. 15:58
 1/4 A kérdező kommentje:

A másik lányról annyit, hogy már akkor elkezdtek beszélgetni, amikor még voltam neki.

Annyit mondott h tetszik neki a lány, de a lány letolja a fejét, és még ő sem tudja, hogy képes lenne.e mással lenni... mert fontos voltam/vagyok neki..

Gondoltam nem keresem, hagyom hogy az idő mindent meggyógyítson...de megöl a fájdalom, hogy nem tudom mi van vele, mi történik vele.. hogy alakul az élete...baromi nehéz, hogy ne hívjam, vagy ne írjak neki! :(

2014. jan. 16. 16:02
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennek vége van fogadd el , nehéz dolog de ez van sajnos
2014. jan. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát akkor éljetek együtt hármasban. Ha annyira szereted,megengeded neki ,hogy másik nőt is szeressen. Ne légy ennyire önző,hogy csak magadnak akarod.

Istenem,hogy lehetnek ilyen korlátolt fölfogású emberek a földön.

2014. jan. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

korlátolt felfogás?

Baj hogy szeretem?

Érdekes...

3asban.. Majd ha leszel egyszer ilyen helyzetben, akkor gondold végig, hogy mégis milyen érzés ez.!

2014. jan. 18. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!