Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy figyeljek jobban oda a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy figyeljek jobban oda a barátnőmre?

Figyelt kérdés
Ma szakítani akart, mert nem figyelek rá eléggé, és azt mondta kapok 2 hetet h bebizonyítsam neki, tudok rá figyelni, és akkor folytatjuk. Én mindent megtennék érte mert nagyon szeretem. Hogy csináljam hogy jobban odafigyelek rá? Minden nap megyek az iskolája elé és ott várom, aztán hazakísérem. Heti 2-3 nap estig náluk vagyok. Lepjem meg valamivel, vagy mit kéne tennem? segítsetek, nagyon fontos!!

2014. jan. 20. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:

bámuljad

állandóan

2014. jan. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem szereti ha túlságosan sokat nézem
2014. jan. 20. 20:00
 3/9 anonim ***** válasza:
vigyázz papuccsá akar tenni
2014. jan. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Írj neki 2x-3x szerelmes üzenetet lefekvés előtt, vigyél neki csokit vagy bonbont vagy virágot és hogy pluszba lenyűgözd: gyertyafényes vacsora vagy fürdő szirmokkal otthon :D Ezt csak akkor ajánlom, ha fülig szerelmes vagy és mindenképpen megakarod tartani a lányt! Érdemes küzdeni, meglátod, lesz eredménye! :) A puhap*cs fiúkra meg ne is hallgass, hogy ugyan már, minek annak valami is, meg r*banc, ha elvár ilyesmit tőled.... szóval tedd oda magad és garantált siker! :)
2014. jan. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

APRÓ FIGYELMESSÉGEK!!!

De jó színe van a körmödnek,vagy az előző jobban tetszett!

Fodrász,haj! Ez a frizura sokkal jobban áll,mint a tegnapi ...

Szép a sminked...

Egyszrűen: De jól nézel ki! Jól áll ez a ruha!

Fogytál?

Menjetek el plázázni,vagy városba! Mikor elmentek egy fehérnemű bolt előtt,közöld vele,hogy GYERE MENJÜNK BE IDE,NÉZZÜNK NEKED EGY SZÉP fehérneműt! :)

Virág? Nem csokor,csak egy szál!

Csoki! Nem bon bon,csak egy kis csoki! Mars,vagy akármi!

Vigyél neki egy pohár vizet,kicsit szolgáld ki! Masszírozd meg a talpát ...


És ezeket amiket leírtam ne egy nap,hanem minden nap csak 1-1 dolgot válassz,és azért nem írtam,hogy bon bon meg csokor virág,mert olyanokat kell most csinálnod,amiket két hét múlva is meg tudsz tenni! Mert nem elég két hétig figyelmesnek lenni,kell utána is!

2014. jan. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem eddig is odatette magát szerencsétlen, de a csaj még többet akar
2014. jan. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kérdezd azt, h lefogyott-e mert abból vita lesz))
2014. jan. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én konkrétan utálom a papucs pasikat,de igenis elvárom,hogy a pasim legyen figyelmes! És ha nem az,akkor szólok neki,hogy bezzeg egy pár évvel ezelőtt ... :) És olyankor ő is beismeri,hogy nem fordít rám annyi figyelmet! Nem kell toronyóra llánccal,nem kell nekem papucs pasi ... én aprókkal is beérem,de azok 5-10 év múlva is legyenek meg! :) Előző voltam!
2014. jan. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bocsi,az 5-ös és 8-as vagyok! :)

Akkor a fogyást hagyd ki!

Mit szoktatok csinálni amúgy amikor együtt vagytok?

Mióta vagytok együtt?

2014. jan. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!