Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket mennyire zavar, ha egy srácnak látható gerincferdülése van? (23/F)

Figyelt kérdés

23 éves srác vagyok, sajnos a hirtelen növekedésem eredményeként gerincferdülésem van, olyan ami ruhán keresztül is látszik, ugyanakkor még nem a műteni való kategória. Érdeklődnék, hogy ez a 16 és 30 év közötti lányokat, nőket mennyire zavarja. Engem nagyon feszélyez és viszonylag komoly depressziót is okozott nálam. Korábban emiatt csúfoltak az osztálytársaim illetve még mostanában is, ha férfiak belém akarnak kötni akkor ezzel gúnyolnak, hogy "púpos" vagyok. Egyébként átlagos külsejű, ápolt, igényes, mások által intelligensnek, normálisnak tartott srác vagyok. Volt már több meglehetősen dekoratív barátnőm is. Ugyanakkor ahhoz képest, hogy méregdrága cuccokat (Hugo Boss, Ralph Lauren) hordok nem sok lánynak tetszem. Gondolom ez a "púposságom" miatt van.


Korábban is jártam gyógytornára, egy ideje pedig úszok, így karbantartom, hogy legalább ne romoljon.



2014. jan. 20. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudnál képet küldeni? Mert így nehéz elképzelni, hogy pontosan milyen.
2014. jan. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy neked mennyire durva.

Egyébként barátomnak is ilyesmi, púpos; meg nekem is van gerincferdülésem, S irányú. Nagyon sok mindenkinek van. Ezek azért valamennyire észrevehetők.

2014. jan. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a lányok többsége a külsőre megy, a belső értékek már kimentek a divatból, sajna...
2014. jan. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nyilvánvaló, hogy a mai lányok 90%-nál a külső számít, ez nem is kérdés.(A maradék 10%-nál pedig azért nem számít a külső, mert neki sem az erőssége) Ugyanakkor a "púposságomat" igyekszem kompenzálni a divatos öltözködéssel, már amennyire lehet.
2014. jan. 20. 21:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Most engem szólsz le? Hát kössz. Én meg próbálok lelket önteni beléd. Tudod mit?? Lehet csak szét kéne nézni magad körül, meg hozzászólni az emberekhez.

2. voltam.

2014. jan. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, ha félreérthető voltam, nem állt szándékomban megbántani téged. Sajnos nálam látszik a görbület, a "púp" és ezt érzékelem, hogy mások is észreveszik. Tudok tükörbe nézni és finoman szólva sem esztétikus, sőt ronda. Szerintem hátrány a nők szemében.
2014. jan. 20. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!