Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A virtuális "párkapcsolatnak"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A virtuális "párkapcsolatnak" mi értelme van?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki csak neten tart fent kapcsolatokat. Eddig csak barátai voltak és tök jól elvan velük, mindent megbeszélnek, de nem találkoznak soha vagy nagyon ritkán. Velem is évente 1x. Most pedig már beszerzett magának egy fiút is, akivel ez állítása szerint már több mint barátság, de vele sem találkozik. -.- Nem értem...szte ez így is jó, teljesen elégedett.

2014. jan. 24. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert ez a menő, bár szerintem inkább szánalmas
2014. jan. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi értelme sincs... Nincs meg a testi kapcsolat közöttük... ezért nem is lehet szerelmes a srácba, főleg ah még sohasem találkozott vele. Ha azt állítja, hogy szereti, akkor a fejében kialakult képbe szerelmes csak. Aztán amjd ha találkozik vele, akkor szépen pofára esik, mert kicsit mellé lőtt. Mivel a srác, csak egy egyszerű srác, semmi több.
2014. jan. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok:)
2014. jan. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
:),,,egy virtuális kapcsinak semmi de semmi értelme nincsen.Legfeljebb annyi,hogy saját magát veri át mindenki meg persze elszál a valóságtól...álomkép,illuzió...csak rombol egy ilyen kapcsi nem épít.Tudom mert voltam benne és most örülök hogy kétlábon állok a való világban.Akkor jó volt azt gondoltam....téves:)
2014. jan. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!