Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy zárjam le?

Figyelt kérdés

Van egy lány "barátom", akibe szerelmes vagyok. Mikor elmondtam neki, nem kaptam választ, csak hogy bármi lehet még... De nekem ez így nagyon nem jó, ezért is mondtam el neki, mert nem szeretnék tovább kétségek között lenni. Viszont nekem már ez is nehéz volt, de semmivel sem lettem előrébb.

Az lenne a kérdésem, hogy zárjam ezt le végleg?



2014. jan. 28. 22:20
 1/2 Grim13 ***** válasza:
hát ha nem kapsz normális választ tőle, meg jó hogy van valami de nem kéne elmenni randizni, stb ... ? ha nem akkor nincs semmi akkor nincs mit lezárni
2014. jan. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Melcsike91 válasza:

Tudod ezt el sem kezdtetek, talan az elfelejteni es megszakitani minden lehetseges kapcsolatot eleg jo megoldas lenne a problemadra.

Keress olyat aki kerdesedre rogton ravagja hogy igen, mert ha egy csaj azt mondja barmi lehet abbol az kovetkezik ha nem lesz mas kihasznal teged, ez sajnos a noi termeszet.

2014. febr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!